Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

2. Division Damer, Pulje 4

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
117899 30-09-17
kl. 11:00
Aarhus 1900 VK Shima Frederiksbjerghallerne
1
3 - 0
117898 30-09-17
kl. 12:00
IF Lyseng Hjerm FIF Rundhøjhallen
1
0 - 3
117900 01-10-17
kl. 15:00
Funder GF Holstebro KFUM Funder Hallen
1
3 - 1
117861 07-10-17
kl. 10:00
Hjerm FIF Aarhus 1900 Hjermhallerne
1
2 - 3
117859 08-10-17
kl. 14:00
Randers VK Holstebro KFUM Randers Real
1
1 - 3
117858 08-10-17
kl. 15:00
Funder GF VK Shima Funder Hallen
1
3 - 0
117865 18-10-17
kl. 20:00
VK Shima Randers VK Nørresundby Idrætscenter
1
1 - 3
117864 21-10-17
kl. 12:00
Hjerm FIF Funder GF Hjermhallerne
1
0 - 3
117902 28-10-17
kl. 15:00
Funder GF Randers VK Funder Hallen
1
3 - 2
117903 29-10-17
kl. 11:00
Aarhus 1900 IF Lyseng Frederiksbjerghallerne
1
3 - 0
117904 29-10-17
kl. 15:00
Holstebro KFUM VK Shima Holstebro Stadionhal
1
3 - 1
117909 01-11-17
kl. 20:00
VK Shima Hjerm FIF Nørresundby Idrætscenter
1
1 - 3
117906 04-11-17
kl. 10:00
IF Lyseng Funder GF Rundhøjhallen
1
0 - 3
117907 05-11-17
kl. 12:00
Randers VK Aarhus 1900 Randers Real
1
2 - 3
117868 11-11-17
kl. 10:00
IF Lyseng VK Shima Rundhøjhallen
1
3 - 0
117869 11-11-17
kl. 11:00
Aarhus 1900 Holstebro KFUM Frederiksbjerghallerne
1
3 - 2
117867 12-11-17
kl. 12:00
Randers VK Hjerm FIF Randers Real
1
2 - 3
117871 19-11-17
kl. 10:00
VK Shima Aarhus 1900 Nørresundby Idrætscenter
1
0 - 3
117872 19-11-17
kl. 15:00
Holstebro KFUM Funder GF Holstebro Stadionhal
1
1 - 3
117885 22-11-17
kl. 20:00
Holstebro KFUM Hjerm FIF Holstebro Stadionhal
1
2 - 3
117870 25-11-17
kl. 10:00
Hjerm FIF IF Lyseng Hjermhallerne
1
3 - 2
117882 25-11-17
kl. 15:30
Funder GF Aarhus 1900 Funder Hallen
1
3 - 0
117875 02-12-17
kl. 12:00
IF Lyseng Aarhus 1900 Rundhøjhallen
1
0 - 3
117876 03-12-17
kl. 11:00
VK Shima Holstebro KFUM Nørresundby Idrætscenter
1
0 - 3
117874 03-12-17
kl. 14:00
Randers VK Funder GF Randers Real
1
0 - 3
117883 06-12-17
kl. 20:00
IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen
1
1 - 3
117881 09-12-17
kl. 10:00
Hjerm FIF VK Shima Hjermhallerne
1
3 - 0
117879 09-12-17
kl. 11:00
Aarhus 1900 Randers VK Frederiksbjerghallerne
1
1 - 3
117878 09-12-17
kl. 15:00
Funder GF IF Lyseng Funder Hallen
1
3 - 0
117862 16-12-17
kl. 16:00
Holstebro KFUM IF Lyseng Holstebro Stadionhal
1
3 - 1
117889 13-01-18
kl. 11:00
Aarhus 1900 Hjerm FIF Frederiksbjerghallerne
1
3 - 2
117887 14-01-18
kl. 15:00
Holstebro KFUM Randers VK Holstebro Stadionhal
1
1 - 3
117886 14-01-18
kl. 17:00
VK Shima Funder GF Aalborg Stadionhal
1
0 - 3
117890 20-01-18
kl. 12:00
IF Lyseng Holstebro KFUM Rundhøjhallen
1
0 - 3
117892 20-01-18
kl. 15:00
Funder GF Hjerm FIF Funder Hallen
1
1 - 3
117893 21-01-18
kl. 16:00
Randers VK VK Shima Havndal Hallen
1
3 - 0
117910 22-01-18
kl. 20:30
Funder GF Aarhus 1900 Funder Hallen
1
3 - 2
117913 24-01-18
kl. 20:00
Holstebro KFUM Hjerm FIF Holstebro Stadionhal
1
3 - 2
117911 27-01-18
kl. 18:00
IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen
1
0 - 3
117895 03-02-18
kl. 10:00
Hjerm FIF Randers VK Hjermhallerne
1
2 - 3
117896 04-02-18
kl. 10:00
VK Shima IF Lyseng Nørresundby Idrætscenter
1
2 - 3
117897 04-02-18
kl. 15:00
Holstebro KFUM Aarhus 1900 Holstebro Stadionhal
1
0 - 3
117939 07-02-18
kl. 20:30
Randers VK IF Lyseng Randers Real
1
3 - 1
117917 10-02-18
kl. 11:00
Aarhus 1900 Hjerm FIF Frederiksbjerghallerne
1
3 - 2
117914 19-02-18
kl. 20:30
Funder GF VK Shima Funder Hallen
1
3 - 0
117915 25-02-18
kl. 13:00
Randers VK Holstebro KFUM Randers Real
1
3 - 2
117920 04-03-18
kl. 10:00
Hjerm FIF Funder GF Hjermhallerne
1
2 - 3
117921 04-03-18
kl. 10:00
VK Shima Randers VK Nørresundby Idrætscenter
1
2 - 3
117918 04-03-18
kl. 15:00
Holstebro KFUM IF Lyseng Holstebro Stadionhal
1
3 - 1
117925 10-03-18
kl. 11:00
Aarhus 1900 Holstebro KFUM Frederiksbjerghallerne
1
3 - 2
117924 10-03-18
kl. 12:00
IF Lyseng VK Shima Århus Gl. Stadionhal
3 - 0
117923 11-03-18
kl. 13:00
Randers VK Hjerm FIF Randers Real
1
0 - 3
117941 12-03-18
kl. 20:00
Hjerm FIF Holstebro KFUM Hjermhallerne
1
3 - 0
117938 15-03-18
kl. 19:00
Aarhus 1900 Funder GF Frederiksbjerghallerne
1
1 - 3
117926 17-03-18
kl. 12:00
Hjerm FIF IF Lyseng Hjermhallerne
1
3 - 0
117927 18-03-18
kl. 10:00
VK Shima Aarhus 1900 Nørresundby Idrætscenter
1
0 - 3
117928 18-03-18
kl. 15:00
Holstebro KFUM Funder GF Holstebro Stadionhal
1
0 - 3
117931 24-03-18
kl. 13:00
IF Lyseng Aarhus 1900 Frederiksbjerghallerne
1
0 - 3
117930 24-03-18
kl. 15:00
Randers VK Funder GF Randers Real
1
3 - 1
117932 25-03-18
kl. 11:00
VK Shima Holstebro KFUM Nørresundby Idrætscenter
1
0 - 3
117935 05-04-18
kl. 19:30
Aarhus 1900 Randers VK Frederiksbjerghallerne
1
3 - 1
117937 07-04-18
kl. 10:00
Hjerm FIF VK Shima Hjermhallerne
1
3 - 0
117934 07-04-18
kl. 15:00
Funder GF IF Lyseng Funder Hallen
1
3 - 0