Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

2. Division Damer, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
117730 01-10-17
kl. 10:00
Amager VK.3 USG Sundbyhal 2
1
3 - 2
117732 01-10-17
kl. 15:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard Lynge Uggeløse IF Gladsaxe Idrætshal 2
1
3 - 0
117731 01-10-17
kl. 16:00
Hvidovre VK Gentofte Volley.2 Frihedens Idrætscenter
1
1 - 3
117693 08-10-17
kl. 09:30
Hvidovre VK USG Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
117692 08-10-17
kl. 10:00
Amager VK.3 KSV.2 Sundbyhal 2
1
2 - 3
117690 08-10-17
kl. 16:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
1
3 - 2
117695 22-10-17
kl. 12:00
KSV.2 Hvidovre VK Idrætshuset
1
1 - 3
117694 22-10-17
kl. 16:00
Lynge Uggeløse IF Amager VK.3 Lyngehallen
1
3 - 1
117737 28-10-17
kl. 16:00
USG KSV.2 Idrætshallen
1
2 - 3
117736 29-10-17
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Gentofte Volley.2 Lyngehallen
1
1 - 3
117735 29-10-17
kl. 15:00
Hvidovre VK Amager VK.3 Frihedens Idrætscenter
1
3 - 2
117738 05-11-17
kl. 10:00
Amager VK.3 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard Sundbyhal 2
1
0 - 3
117741 05-11-17
kl. 13:00
Gentofte Volley.2 USG Kildeskovshal 1
1
3 - 0
117740 05-11-17
kl. 14:00
KSV.2 Lynge Uggeløse IF Hillerødgades Sportssal
1
3 - 1
117696 11-11-17
kl. 15:30
USG Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard Idrætshallen
1
1 - 3
117701 12-11-17
kl. 09:30
Hvidovre VK Lynge Uggeløse IF Frihedens Idrætscenter
1
3 - 2
117698 12-11-17
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard KSV.2 Buddingehallen
1
3 - 0
117700 12-11-17
kl. 10:00
Amager VK.3 Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
1
0 - 3
117703 18-11-17
kl. 15:00
Gentofte Volley.2 Hvidovre VK Kildeskovshal 1
1
1 - 3
117702 18-11-17
kl. 16:00
USG Amager VK.3 Idrætshallen
1
3 - 0
117704 19-11-17
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard Lyngehallen
1
3 - 2
117714 22-11-17
kl. 19:00
Hvidovre VK Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard Frihedens Idrætscenter
1
3 - 1
117717 25-11-17
kl. 15:00
USG Lynge Uggeløse IF OM-hallen
1
3 - 2
117716 26-11-17
kl. 16:00
KSV.2 Gentofte Volley.2 Idrætshuset
1
1 - 3
117708 27-11-17
kl. 20:00
Gentofte Volley.2 Lynge Uggeløse IF Gentoftehallen
1
3 - 1
117707 03-12-17
kl. 10:00
Amager VK.3 Hvidovre VK Sundbyhal 2
1
0 - 3
117709 03-12-17
kl. 12:00
KSV.2 USG Hillerødgades Sportssal
1
1 - 3
117712 09-12-17
kl. 12:00
Lynge Uggeløse IF KSV.2 Lyngehallen
1
1 - 3
117710 10-12-17
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard Amager VK.3 Engelsborghallen
1
3 - 0
117713 10-12-17
kl. 13:00
Gentofte Volley.2 USG Kildeskovshal 1
1
3 - 0
117718 14-01-18
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard Kildeskovshal 1
1
2 - 3
117720 14-01-18
kl. 12:00
KSV.2 Amager VK.3 Hillerødgades Sportssal
1
3 - 0
117721 14-01-18
kl. 13:00
USG Hvidovre VK Idrætshallen
1
0 - 3
117723 21-01-18
kl. 09:30
Hvidovre VK KSV.2 Frihedens Idrætscenter
1
3 - 2
117724 21-01-18
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard USG Engelsborghallen
1
3 - 2
117742 23-01-18
kl. 18:30
Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard Hvidovre VK Gladsaxe Idrætshal 2
2
3 - 2
117744 28-01-18
kl. 11:00
Gentofte Volley.2 KSV.2 Kildeskovshal 1
1
3 - 1
117745 28-01-18
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF USG Lyngehallen
1
0 - 3
117728 04-02-18
kl. 11:00
Gentofte Volley.2 Amager VK.3 Kildeskovshal 1
1
3 - 0
117729 04-02-18
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Hvidovre VK Lyngehallen
1
1 - 3
117722 08-02-18
kl. 18:00
Amager VK.3 Lynge Uggeløse IF Sundbyhal 2
1
1 - 3
117726 20-02-18
kl. 20:45
KSV.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard Hillerødgades Sportssal
1 - 3
117748 24-02-18
kl. 16:00
Amager VK.3 KSV.2 Sundbyhal 2
1
1 - 3
117749 25-02-18
kl. 16:00
Hvidovre VK USG Frihedens Idrætscenter
1
3 - 1
117746 02-03-18
kl. 18:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
1
1 - 3
117752 04-03-18
kl. 13:00
USG Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard Idrætshallen
1
0 - 3
117750 04-03-18
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Amager VK.3 Lyngehallen
1
3 - 0
117751 04-03-18
kl. 14:00
KSV.2 Hvidovre VK Idrætshuset
1
0 - 3
117766 06-03-18
kl. 19:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard Amager VK.3 Gladsaxe Idrætshal 2
1
3 - 0
117772 07-03-18
kl. 20:15
KSV.2 Gentofte Volley.2 Idrætshuset
1
0 - 3
117756 11-03-18
kl. 09:00
Amager VK.3 Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
1
0 - 3
117754 11-03-18
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard KSV.2 Engelsborghallen
1
3 - 0
117757 11-03-18
kl. 16:00
Hvidovre VK Lynge Uggeløse IF Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
117773 13-03-18
kl. 19:30
Lynge Uggeløse IF USG Lyngehallen
1
1 - 3
117770 14-03-18
kl. 19:00
Hvidovre VK Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard Frihedens Idrætscenter
1
1 - 3
117758 17-03-18
kl. 15:00
USG Amager VK.3 OM-hallen
3 - 0
117760 18-03-18
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcard Lyngehallen
1
0 - 3
117759 20-03-18
kl. 20:00
Gentofte Volley.2 Hvidovre VK Gentoftehallen
2
3 - 0
117763 25-03-18
kl. 11:00
Amager VK.3 Hvidovre VK Sundbyhal 2
1
1 - 3
117764 25-03-18
kl. 13:00
Gentofte Volley.2 Lynge Uggeløse IF Kildeskovshal 1
1
3 - 0
117765 25-03-18
kl. 16:00
KSV.2 USG Hillerødgades Sportssal
1
1 - 3
117769 08-04-18
kl. 13:00
USG Gentofte Volley.2 Idrætshallen
1
0 - 3
117768 08-04-18
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF KSV.2 Lyngehallen
1
0 - 3