Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

1. Division Damer, Vest

Fortuna Odense Volley

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
126311 03-10-20
kl. 13:00
Fortuna Odense Volley Volleyball Esbjerg Klostermarkshallen
1
3 - 1
126329 07-10-20
kl. 19:00
Fortuna Odense Volley Kolding VK Klostermarkshallen
1
3 - 0
126320 25-10-20
kl. 11:00
Skovbakken Fortuna Odense Volley Vejlby Risskov Hallen
1
0 - 3
126317 28-10-20
kl. 19:00
Fortuna Odense Volley DHV Odense Klostermarkshallen
1
KU
126335 31-10-20
kl. 14:00
Bedsted KFUM Fortuna Odense Volley Bedstedhallen
1
KU
126341 07-11-20
kl. 16:00
Fortuna Odense Volley ASV Aarhus.2 Klostermarkshallen
1
KU
126344 14-11-20
kl. 12:00
Aalborg Volleyball Fortuna Odense Volley Aalborg Stadionhal
1
KU
126353 21-11-20
kl. 13:00
Fortuna Odense Volley Middelfart VK Klostermarkshallen
1
KU
126356 28-11-20
kl. 14:00
Ikast KFUM Fortuna Odense Volley IBF Arena
1
126365 06-12-20
kl. 15:00
Fortuna Odense Volley Randers VK Klostermarkshallen
1
126370 12-12-20
kl. 13:00
Aarhus 1900 Fortuna Odense Volley Frederiksbjerghallerne
1
126377 09-01-21
kl. 15:30
Volleyball Esbjerg Fortuna Odense Volley Ådalskolen - Bohr
1
126395 17-01-21
kl. 14:00
Kolding VK Fortuna Odense Volley Kolding Pædagogseminarium
1
126386 23-01-21
kl. 13:00
Fortuna Odense Volley Skovbakken Klostermarkshallen
1
126383 30-01-21
kl. 15:00
DHV Odense Fortuna Odense Volley Dalumhallen
2
126401 06-02-21
kl. 15:00
Fortuna Odense Volley Bedsted KFUM Klostermarkshallen
1
126410 27-02-21
kl. 13:00
Fortuna Odense Volley Aalborg Volleyball Klostermarkshallen
1
126407 04-03-21
kl. 20:00
ASV Aarhus.2 Fortuna Odense Volley Århus Gl. Stadionhal
1
126419 06-03-21
kl. 12:30
Middelfart VK Fortuna Odense Volley Lillebæltshallen
1
126422 13-03-21
kl. 13:00
Fortuna Odense Volley Ikast KFUM Klostermarkshallen
1
126431 21-03-21
kl. 12:00
Randers VK Fortuna Odense Volley Randers Real
1
126436 27-03-21
kl. 15:00
Fortuna Odense Volley Aarhus 1900 Klostermarkshallen
1