Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksserie Damer - Efterår 2015, DSD

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
111590 26-09-15
kl. 10:00
AASI Hadsund VK 88 Filstedvejens skolehal
1 - 3
111589 26-09-15
kl. 11:45
Beton VK AASI Filstedvejens skolehal
2 - 3
111591 26-09-15
kl. 13:30
Beton VK Hadsund VK 88 Filstedvejens skolehal
3 - 2
111592 27-09-15
kl. 10:00
Vodskov VK VK Vendsyssel Aalborg Stadionhal
3 - 2
111593 27-09-15
kl. 11:45
Aalborg HIK 3-VK 74 Vodskov VK Aalborg Stadionhal
0 - 3
111594 27-09-15
kl. 13:30
Aalborg HIK 3-VK 74 VK Vendsyssel Aalborg Stadionhal
3 - 1
111641 24-10-15
kl. 10:00
Vesthimmerlands VK 2 Aalborg HIK 3-VK 74 Havndal Hallen
3 - 1
111607 24-10-15
kl. 11:45
Hadsund VK 88 Vesthimmerlands VK 2 Havndal Hallen
2 - 3
111617 24-10-15
kl. 13:30
Hadsund VK 88 Aalborg HIK 3-VK 74 Havndal Hallen
3 - 1
111613 25-10-15
kl. 10:00
Beton VK HUI, Havndal Toftegårdsskolens Hal
3 - 0
111614 25-10-15
kl. 11:45
VK Vendsyssel Beton VK Toftegårdsskolens Hal
0 - 3
111615 25-10-15
kl. 13:30
VK Vendsyssel HUI, Havndal Toftegårdsskolens Hal
0 - 3
111648 28-10-15
kl. 18:00
AASI VK Shima Gigantium Aalborg
3 - 0
111638 28-10-15
kl. 20:00
AASI Vodskov VK Gigantium Aalborg
3 - 1
111624 11-11-15
kl. 19:00
VK Shima Vodskov VK Gigantium Aalborg
3 - 1
111657 14-11-15
kl. 10:00
AASI Vesthimmerlands VK 2 Toftegårdsskolens Hal
3 - 0
111621 14-11-15
kl. 11:45
VK Vendsyssel Vesthimmerlands VK 2 Toftegårdsskolens Hal
3 - 0
111620 14-11-15
kl. 13:30
VK Vendsyssel AASI Toftegårdsskolens Hal
1 - 3
111640 15-11-15
kl. 10:00
Aalborg HIK 3-VK 74 Beton VK Nørresundby Idrætscenter
0 - 3
111616 15-11-15
kl. 10:00
Hadsund VK 88 HUI, Havndal Vodskov hallen
3 - 0
111608 15-11-15
kl. 11:45
Vodskov VK Hadsund VK 88 Vodskov hallen
2 - 3
111647 15-11-15
kl. 11:45
VK Shima Aalborg HIK 3-VK 74 Nørresundby Idrætscenter
3 - 1
111622 15-11-15
kl. 13:30
VK Shima Beton VK Nørresundby Idrætscenter
3 - 0
111639 15-11-15
kl. 13:30
Vodskov VK HUI, Havndal Vodskov hallen
3 - 0
111600 23-11-15
kl. 18:30
VK Shima VK Vendsyssel Nørresundby Idrætscenter
2 - 3
111598 30-11-15
kl. 19:00
VK Shima Hadsund VK 88 Nørresundby Idrætscenter
2 - 3
111596 02-12-15
kl. 19:00
Vesthimmerlands VK 2 VK Shima Østermarkens Idrætscenter
0 - 3
111609 05-12-15
kl. 10:00
Vesthimmerlands VK 2 Vodskov VK Nørresundby Idrætscenter
0 - 3 HHT
111637 05-12-15
kl. 10:00
HUI, Havndal AASI Nørresundby Idrætscenter
2 - 3
111653 05-12-15
kl. 11:45
Aalborg HIK 3-VK 74 HUI, Havndal Nørresundby Idrætscenter
1 - 3
111646 05-12-15
kl. 13:30
Aalborg HIK 3-VK 74 AASI Nørresundby Idrætscenter
2 - 3
111623 05-12-15
kl. 13:30
Beton VK Vodskov VK Nørresundby Idrætscenter
3 - 1
111599 07-12-15
kl. 19:30
VK Vendsyssel Hadsund VK 88 Nørresundby Idrætscenter
0 - 3
111595 09-12-15
kl. 19:00
VK Shima HUI, Havndal Nørresundby Idrætscenter
3 - 1
111604 09-12-15
kl. 19:00
Beton VK Vesthimmerlands VK 2 Filstedvejens skolehal
3 - 1
111597 14-12-15
kl. 19:00
Vesthimmerlands VK 2 HUI, Havndal Østermarkens Idrætscenter
1 - 3
111631 09-01-16
kl. 10:00
Vesthimmerlands VK 2 VK Shima Gigantium Aalborg
ANN
111643 09-01-16
kl. 10:00
Vodskov VK Hadsund VK 88 Filstedvejens skolehal
ANN
111627 09-01-16
kl. 11:45
Beton VK Hadsund VK 88 Filstedvejens skolehal
ANN
111610 09-01-16
kl. 11:45
AASI VK Shima Gigantium Aalborg
ANN
111619 09-01-16
kl. 13:30
AASI Vesthimmerlands VK 2 Gigantium Aalborg
ANN
111658 09-01-16
kl. 13:30
Beton VK Vodskov VK Filstedvejens skolehal
ANN
111630 24-01-16
kl. 10:00
Aalborg HIK 3-VK 74 VK Vendsyssel Havndal Hallen
ANN
111618 24-01-16
kl. 11:45
HUI, Havndal Aalborg HIK 3-VK 74 Havndal Hallen
ANN
111650 24-01-16
kl. 13:30
HUI, Havndal VK Vendsyssel Havndal Hallen
ANN
111651 30-01-16
kl. 10:00
Beton VK HUI, Havndal Nørresundby Idrætscenter
ANN
111660 30-01-16
kl. 11:45
VK Shima Beton VK Nørresundby Idrætscenter
ANN
111628 30-01-16
kl. 12:00
Aalborg HIK 3-VK 74 Vodskov VK Østermarkens Idrætscenter
ANN
111632 30-01-16
kl. 13:30
VK Shima HUI, Havndal Nørresundby Idrætscenter
ANN
111644 30-01-16
kl. 13:45
Vesthimmerlands VK 2 Vodskov VK Østermarkens Idrætscenter
ANN
111606 30-01-16
kl. 15:30
Vesthimmerlands VK 2 Aalborg HIK 3-VK 74 Østermarkens Idrætscenter
ANN
111625 31-01-16
kl. 10:00
Hadsund VK 88 AASI Toftegårdsskolens Hal
ANN
111634 31-01-16
kl. 11:45
VK Vendsyssel Hadsund VK 88 Toftegårdsskolens Hal
ANN
111655 31-01-16
kl. 13:30
VK Vendsyssel AASI Toftegårdsskolens Hal
ANN
111602 27-02-16
kl. 10:00
Vodskov VK HUI, Havndal Gigantium Aalborg
ANN
111601 27-02-16
kl. 11:45
AASI Vodskov VK Gigantium Aalborg
ANN
111649 27-02-16
kl. 12:00
VK Vendsyssel Beton VK Østermarkens Idrætscenter
ANN
111603 27-02-16
kl. 13:30
AASI HUI, Havndal Gigantium Aalborg
ANN
111656 27-02-16
kl. 13:45
Vesthimmerlands VK 2 VK Vendsyssel Østermarkens Idrætscenter
ANN
111642 27-02-16
kl. 15:30
Vesthimmerlands VK 2 Beton VK Østermarkens Idrætscenter
ANN
111636 28-02-16
kl. 10:00
Hadsund VK 88 VK Shima Aalborg Katedralskole
ANN
111652 28-02-16
kl. 11:45
Aalborg HIK 3-VK 74 Hadsund VK 88 Aalborg Katedralskole
ANN
111612 28-02-16
kl. 13:30
Aalborg HIK 3-VK 74 VK Shima Aalborg Katedralskole
ANN
111626 19-03-16
kl. 10:00
Beton VK AASI Aalborg Stadionhal
ANN
111645 19-03-16
kl. 10:00
Hadsund VK 88 Vesthimmerlands VK 2 Havndal Hallen
ANN
111633 19-03-16
kl. 11:45
HUI, Havndal Vesthimmerlands VK 2 Havndal Hallen
ANN
111605 19-03-16
kl. 11:45
Aalborg HIK 3-VK 74 Beton VK Aalborg Stadionhal
ANN
111611 19-03-16
kl. 13:30
Aalborg HIK 3-VK 74 AASI Aalborg Stadionhal
ANN
111654 19-03-16
kl. 13:30
HUI, Havndal Hadsund VK 88 Havndal Hallen
ANN
111635 20-03-16
kl. 10:00
VK Shima VK Vendsyssel Vodskov hallen
ANN
111629 20-03-16
kl. 11:45
Vodskov VK VK Vendsyssel Vodskov hallen
ANN
111659 20-03-16
kl. 13:30
Vodskov VK VK Shima Vodskov hallen
ANN