Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksserie Herrer - Efterår 2015, DSH

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
111535 26-09-15
kl. 12:00
Aalborg HIK OB AASI Østermarkens Idrætscenter
1
1 - 3
111533 26-09-15
kl. 13:45
Vesthimmerlands VK 1 Aalborg HIK OB Østermarkens Idrætscenter
1
3 - 1
111534 26-09-15
kl. 15:30
Vesthimmerlands VK 1 AASI Østermarkens Idrætscenter
1
0 - 3
111537 27-09-15
kl. 10:00
VK Shima Vesthimmerlands VK 2 Aalborg Stadionhal
0 - 3
111536 27-09-15
kl. 11:45
VK 74 Aalborg VK Shima Aalborg Stadionhal
0 - 3
111538 27-09-15
kl. 13:30
VK 74 Aalborg Vesthimmerlands VK 2 Aalborg Stadionhal
1 - 3
111544 24-10-15
kl. 14:00
VK 74 Aalborg VK Vendsyssel Aalborg Stadionhal
0 - 3
111540 25-10-15
kl. 10:00
Vesthimmerlands VK 1 Hjallerup GF Nørresundby Idrætscenter
2 - 3
111539 25-10-15
kl. 11:45
VK Shima Vesthimmerlands VK 1 Nørresundby Idrætscenter
1 - 3
111541 25-10-15
kl. 13:30
VK Shima Hjallerup GF Nørresundby Idrætscenter
0 - 3
111546 14-11-15
kl. 11:45
Hjallerup GF Aalborg HIK OB Hjallerup Idrætscenter
3 - 2
111550 15-11-15
kl. 10:00
VK Shima VK Vendsyssel Gigantium Aalborg
3 - 1
111548 15-11-15
kl. 11:45
AASI VK Shima Gigantium Aalborg
3 - 0
111549 15-11-15
kl. 13:30
AASI VK Vendsyssel Gigantium Aalborg
3 - 0
111547 25-11-15
kl. 20:00
Hjallerup GF Vesthimmerlands VK 2 Hjallerup Idrætscenter
0 - 3
111552 28-11-15
kl. 12:00
Vesthimmerlands VK 1 VK Vendsyssel Østermarkens Idrætscenter
1
3 - 1
111553 28-11-15
kl. 13:45
Vesthimmerlands VK 2 VK Vendsyssel Østermarkens Idrætscenter
1
3 - 2
111551 28-11-15
kl. 15:30
Vesthimmerlands VK 1 Vesthimmerlands VK 2 Østermarkens Idrætscenter
1
3 - 2
111555 29-11-15
kl. 13:00
AASI Hjallerup GF Aalborg Katedralskole
3 - 0
111554 29-11-15
kl. 14:45
VK 74 Aalborg AASI Aalborg Katedralskole
0 - 3
111556 29-11-15
kl. 16:30
VK 74 Aalborg Hjallerup GF Aalborg Katedralskole
3 - 1
111542 03-12-15
kl. 20:30
Aalborg HIK OB VK 74 Aalborg Aalborg Katedralskole
3 - 0
111543 07-12-15
kl. 18:30
VK Vendsyssel Aalborg HIK OB Nordjyllands Idrætshøjskole
0 - 3
111559 13-12-15
kl. 10:00
AASI Vesthimmerlands VK 2 Toftegårdsskolens Hal
1
3 - 0
111560 13-12-15
kl. 10:00
Aalborg HIK OB VK Shima Toftegårdsskolens Hal
2
3 - 0
111545 13-12-15
kl. 11:45
Aalborg HIK OB Vesthimmerlands VK 2 Toftegårdsskolens Hal
3 - 0
111557 13-12-15
kl. 13:30
VK Vendsyssel Hjallerup GF Toftegårdsskolens Hal
1
0 - 3
111558 14-12-15
kl. 19:00
Vesthimmerlands VK 1 VK 74 Aalborg Østermarkens Idrætscenter
3 - 0
111565 09-01-16
kl. 10:00
VK 74 Aalborg Vesthimmerlands VK 2 Toftegårdsskolens Hal
ANN
111563 09-01-16
kl. 10:00
Aalborg HIK OB VK Shima Gigantium Aalborg
ANN
111561 09-01-16
kl. 11:45
AASI Aalborg HIK OB Gigantium Aalborg
ANN
111566 09-01-16
kl. 11:45
VK Vendsyssel Vesthimmerlands VK 2 Toftegårdsskolens Hal
ANN
111564 09-01-16
kl. 13:30
VK Vendsyssel VK 74 Aalborg Toftegårdsskolens Hal
ANN
111562 09-01-16
kl. 13:30
AASI VK Shima Gigantium Aalborg
ANN
111572 30-01-16
kl. 10:00
Hjallerup GF VK Vendsyssel Aalborg Stadionhal
ANN
111570 30-01-16
kl. 11:45
Aalborg HIK OB Hjallerup GF Aalborg Stadionhal
ANN
111568 30-01-16
kl. 12:00
AASI VK 74 Aalborg Østermarkens Idrætscenter
ANN
111571 30-01-16
kl. 13:30
Aalborg HIK OB VK Vendsyssel Aalborg Stadionhal
ANN
111569 30-01-16
kl. 13:45
Vesthimmerlands VK 1 VK 74 Aalborg Østermarkens Idrætscenter
ANN
111567 30-01-16
kl. 15:30
Vesthimmerlands VK 1 AASI Østermarkens Idrætscenter
ANN
111575 13-02-16
kl. 10:00
Hjallerup GF Vesthimmerlands VK 2 Gigantium Aalborg
ANN
111573 13-02-16
kl. 11:45
AASI Hjallerup GF Gigantium Aalborg
ANN
111574 13-02-16
kl. 13:30
AASI Vesthimmerlands VK 2 Gigantium Aalborg
ANN
111578 14-02-16
kl. 10:00
Vesthimmerlands VK 1 VK Vendsyssel Nørresundby Idrætscenter
ANN
111577 14-02-16
kl. 11:45
VK Shima VK Vendsyssel Nørresundby Idrætscenter
ANN
111576 14-02-16
kl. 13:30
VK Shima Vesthimmerlands VK 1 Nørresundby Idrætscenter
ANN
111579 05-03-16
kl. 12:00
Vesthimmerlands VK 1 Aalborg HIK OB Østermarkens Idrætscenter
ANN
111580 05-03-16
kl. 13:45
Vesthimmerlands VK 2 Aalborg HIK OB Østermarkens Idrætscenter
ANN
111581 05-03-16
kl. 15:30
Vesthimmerlands VK 1 Vesthimmerlands VK 2 Østermarkens Idrætscenter
ANN
111583 06-03-16
kl. 10:00
VK Shima VK 74 Aalborg Hjallerup Idrætscenter
ANN
111582 06-03-16
kl. 11:45
Hjallerup GF VK Shima Hjallerup Idrætscenter
ANN
111584 06-03-16
kl. 13:30
Hjallerup GF VK 74 Aalborg Hjallerup Idrætscenter
ANN
111585 19-03-16
kl. 10:00
Vesthimmerlands VK 1 Hjallerup GF Gigantium Aalborg
2
ANN
111586 19-03-16
kl. 10:00
VK Shima Vesthimmerlands VK 2 Gigantium Aalborg
1
ANN
111587 19-03-16
kl. 11:45
Aalborg HIK OB VK 74 Aalborg Gigantium Aalborg
1
ANN
111588 19-03-16
kl. 11:45
AASI VK Vendsyssel Gigantium Aalborg
2
ANN