Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksserieherrer, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
121074 06-10-18
kl. 10:00
Holstebro KFUM Bedsted KFUM Holstebro Stadionhal
1
3 - 1
121036 06-10-18
kl. 11:00
ASV Aarhus Raptus Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
121047 06-10-18
kl. 12:00
TST 79 Bedsted KFUM Holstebro Stadionhal
1
3 - 1
121040 06-10-18
kl. 13:00
Raptus SKF KFUM Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
121043 06-10-18
kl. 14:00
Holstebro KFUM TST 79 Holstebro Stadionhal
1
1 - 3
121084 06-10-18
kl. 15:00
ASV Aarhus SKF KFUM Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
121063 07-10-18
kl. 11:00
Randers VK Ikast Randers Real
1
3 - 1
121039 07-10-18
kl. 13:00
Ikast Aabyhøj IF Randers Real
1
3 - 2
121094 07-10-18
kl. 15:00
Randers VK Aabyhøj IF Randers Real
1
3 - 0
121059 28-10-18
kl. 11:00
Ikast Holstebro KFUM Hyldgårdsskolens hal A
1
2 - 3
121101 28-10-18
kl. 13:00
Holstebro KFUM ASV Aarhus Hyldgårdsskolens hal A
1
3 - 2
121080 28-10-18
kl. 13:00
Aabyhøj IF SKF KFUM Aabyhallen
1
3 - 2
121092 28-10-18
kl. 15:00
TST 79 SKF KFUM Aabyhallen
1
3 - 0
121069 28-10-18
kl. 15:00
Ikast ASV Aarhus Hyldgårdsskolens hal A
1
3 - 0
121107 28-10-18
kl. 17:00
Aabyhøj IF TST 79 Aabyhallen
1
3 - 1
121078 03-11-18
kl. 10:00
Bedsted KFUM Randers VK Bedstedhallen
0 - 3
121085 03-11-18
kl. 12:00
Raptus Randers VK Bedstedhallen
1
0 - 3
121062 03-11-18
kl. 14:00
Bedsted KFUM Raptus Bedstedhallen
1
2 - 3
121061 11-11-18
kl. 10:00
TST 79 ASV Aarhus Skjoldhøjskolens hal
1
3 - 2
121045 11-11-18
kl. 12:00
ASV Aarhus Randers VK Skjoldhøjskolens hal
1
0 - 3
121073 11-11-18
kl. 14:00
TST 79 Randers VK Skjoldhøjskolens hal
1
2 - 3
121064 18-11-18
kl. 10:00
SKF KFUM Ikast Alhedehallerne
1
121051 18-11-18
kl. 12:00
Ikast Bedsted KFUM Alhedehallerne
1
121088 18-11-18
kl. 14:00
SKF KFUM Bedsted KFUM Alhedehallerne
1
121086 25-11-18
kl. 11:00
Holstebro KFUM Aabyhøj IF Vejlby Risskov Hallen
1
121106 25-11-18
kl. 13:00
Raptus Holstebro KFUM Vejlby Risskov Hallen
1
121089 25-11-18
kl. 15:00
Aabyhøj IF Raptus Vejlby Risskov Hallen
1
121068 01-12-18
kl. 11:00
Randers VK SKF KFUM Randers Real
1
121060 01-12-18
kl. 13:00
Holstebro KFUM SKF KFUM Randers Real
1
121090 01-12-18
kl. 15:00
Randers VK Holstebro KFUM Randers Real
1
121102 02-12-18
kl. 10:00
TST 79 Raptus Skjoldhøjskolens hal
1
121041 02-12-18
kl. 10:00
Aabyhøj IF ASV Aarhus Aabyhallen
1
121046 02-12-18
kl. 12:00
Raptus Ikast Skjoldhøjskolens hal
1
121057 02-12-18
kl. 12:00
ASV Aarhus Bedsted KFUM Aabyhallen
121055 02-12-18
kl. 14:00
TST 79 Ikast Skjoldhøjskolens hal
1
121067 02-12-18
kl. 14:00
Aabyhøj IF Bedsted KFUM Aabyhallen
1
121042 13-01-19
kl. 10:00
Bedsted KFUM Randers VK Bedstedhallen
1
121077 13-01-19
kl. 11:00
ASV Aarhus Aabyhøj IF Nr. Boulevard Skole
1
121037 13-01-19
kl. 12:00
Randers VK TST 79 Bedstedhallen
1
121050 13-01-19
kl. 13:00
Aabyhøj IF Holstebro KFUM Nr. Boulevard Skole
1
121083 13-01-19
kl. 14:00
Bedsted KFUM TST 79 Bedstedhallen
1
121065 13-01-19
kl. 15:00
ASV Aarhus Holstebro KFUM Nr. Boulevard Skole
1
121100 26-01-19
kl. 11:00
Ikast SKF KFUM Hyldgårdsskolens Hal B
1
121076 26-01-19
kl. 13:00
SKF KFUM Raptus Hyldgårdsskolens Hal B
1
121082 26-01-19
kl. 15:00
Ikast Raptus Hyldgårdsskolens Hal B
1
121095 23-02-19
kl. 10:00
Holstebro KFUM Ikast Holstebro Stadionhal
1
121097 23-02-19
kl. 11:00
ASV Aarhus TST 79 Nr. Boulevard Skole
1
121099 23-02-19
kl. 12:00
Ikast Randers VK Holstebro Stadionhal
1
121056 23-02-19
kl. 13:00
SKF KFUM TST 79 Nr. Boulevard Skole
1
121054 23-02-19
kl. 14:00
Holstebro KFUM Randers VK Holstebro Stadionhal
1
121048 23-02-19
kl. 15:00
ASV Aarhus SKF KFUM Nr. Boulevard Skole
1
121053 24-02-19
kl. 10:00
Raptus Aabyhøj IF Vejlby Risskov Hallen
1
121103 24-02-19
kl. 12:00
Bedsted KFUM Aabyhøj IF Vejlby Risskov Hallen
1
121098 24-02-19
kl. 14:00
Raptus Bedsted KFUM Vejlby Risskov Hallen
1
121096 10-03-19
kl. 10:00
SKF KFUM Holstebro KFUM Alhedehallerne
1
121038 10-03-19
kl. 12:00
Bedsted KFUM Holstebro KFUM Alhedehallerne
1
121052 10-03-19
kl. 14:00
SKF KFUM Bedsted KFUM Alhedehallerne
1
121081 16-03-19
kl. 11:00
Randers VK ASV Aarhus Randers Real
1
121071 16-03-19
kl. 11:00
Aabyhøj IF TST 79 Aabyhallen
1
121072 16-03-19
kl. 13:00
Raptus ASV Aarhus Randers Real
1
121091 16-03-19
kl. 13:00
Ikast TST 79 Aabyhallen
1
121075 16-03-19
kl. 15:00
Aabyhøj IF Ikast Aabyhallen
1
121049 16-03-19
kl. 15:00
Randers VK Raptus Randers Real
1
121066 23-03-19
kl. 10:00
Raptus TST 79 Vejlby Risskov Hallen
1
121079 23-03-19
kl. 12:00
TST 79 Holstebro KFUM Vejlby Risskov Hallen
1
121070 23-03-19
kl. 14:00
Raptus Holstebro KFUM Vejlby Risskov Hallen
1
121087 30-03-19
kl. 10:00
Bedsted KFUM Ikast Bedstedhallen
1
121105 30-03-19
kl. 12:00
ASV Aarhus Ikast Bedstedhallen
1
121093 30-03-19
kl. 14:00
Bedsted KFUM ASV Aarhus Bedstedhallen
1
121104 31-03-19
kl. 10:00
SKF KFUM Randers VK Alhedehallerne
1
121058 31-03-19
kl. 12:00
Aabyhøj IF Randers VK Alhedehallerne
1
121044 31-03-19
kl. 14:00
SKF KFUM Aabyhøj IF Alhedehallerne
1