Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 1 Damer, Sjælland

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
121310 22-09-18
kl. 16:00
Lynge Uggeløse.2 RS Rødovre/Ishøj Lyngehallen
1
3 - 1
121307 23-09-18
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe.4 VK Næstved Buddingehallen
1
3 - 2
121288 29-09-18
kl. 13:30
Lynge Broby IF Brøndby VK.3 Sorøhallen
1
3 - 0 UHT
121272 29-09-18
kl. 14:00
Ringsted IF VK Næstved Ringsted Sportcenter
1
2 - 3
121273 04-10-18
kl. 20:00
Brøndby VK.3 VK Vestsjælland.3 Tjørnehøjhallen
1
1 - 3
121305 06-10-18
kl. 13:00
RS Rødovre/Ishøj Lynge Broby IF Ishøj Idrætscenter
1
1 - 3
121295 07-10-18
kl. 12:00
VK Næstved Frederiksberg Volley.3 Sydbyskolen
1
2 - 3
121284 07-10-18
kl. 16:00
Lynge Uggeløse.2 Ringsted IF Lyngehallen
1
3 - 2
121319 21-10-18
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3 RS Rødovre/Ishøj Korsørhallen
1
2 - 3
121301 25-10-18
kl. 19:00
Lynge Uggeløse.2 Lynge Broby IF Lyngehallen
1
0 - 3
121263 28-10-18
kl. 12:00
VK Næstved VK Vestsjælland.3 Sydbyskolen
1
3 - 0
121300 28-10-18
kl. 16:00
Brøndby VK.3 Ringsted IF Tjørnehøjhallen
1
0 - 3
121311 28-10-18
kl. 17:00
Frederiksberg Volley.3 Lyngby-Gladsaxe.4 Kedelhallen
1
1 - 3
121260 03-11-18
kl. 14:00
Ringsted IF RS Rødovre/Ishøj Bengerd Hallen
1
3 - 0
121254 04-11-18
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3 Frederiksberg Volley.3 Korsørhallen
1
3 - 1
121318 04-11-18
kl. 12:00
VK Næstved Lynge Broby IF Sydbyskolen
1
3 - 2
121315 04-11-18
kl. 16:00
Lyngby-Gladsaxe.4 Lynge Uggeløse.2 Engelsborghallen
1
3 - 0
121286 07-11-18
kl. 19:30
Frederiksberg Volley.3 Lynge Broby IF Bülowsvejhallen
1
0 - 3
121291 10-11-18
kl. 11:00
RS Rødovre/Ishøj Lyngby-Gladsaxe.4 Rødovrehallen
1
0 - 3
121297 11-11-18
kl. 16:00
Lynge Uggeløse.2 Brøndby VK.3 Lyngehallen
1
3 - 0
121268 11-11-18
kl. 16:00
VK Vestsjælland.3 Ringsted IF Korsørhallen
1
3 - 1
121292 17-11-18
kl. 14:00
Ringsted IF Lynge Broby IF Ringsted Sportcenter
1
1 - 3
121277 18-11-18
kl. 12:00
VK Næstved Brøndby VK.3 Sydbyskolen
1
3 - 1
121270 18-11-18
kl. 13:00
Frederiksberg Volley.3 Lynge Uggeløse.2 Kedelhallen
1
3 - 1
121266 24-11-18
kl. 11:00
RS Rødovre/Ishøj Frederiksberg Volley.3 Rødovrehallen
1
0 - 3
121258 24-11-18
kl. 16:30
VK Vestsjælland.3 Lynge Uggeløse.2 Korsørhallen
2
3 - 1
121262 25-11-18
kl. 13:30
Lynge Broby IF Lyngby-Gladsaxe.4 Sorøhallen
1
1 - 3
121267 27-11-18
kl. 18:45
Lyngby-Gladsaxe.4 VK Vestsjælland.3 Gladsaxe Idrætshal 2
1
3 - 1
121312 01-12-18
kl. 14:00
Ringsted IF Frederiksberg Volley.3 Bengerd Hallen
1
1 - 3
121321 02-12-18
kl. 16:00
Brøndby VK.3 Lyngby-Gladsaxe.4 Tjørnehøjhallen
1
0 - 3
121253 02-12-18
kl. 16:00
Lynge Uggeløse.2 VK Næstved Lyngehallen
1
3 - 0
121314 06-12-18
kl. 20:30
Lynge Broby IF VK Vestsjælland.3 Sorøhallen
1
2 - 3
121323 08-12-18
kl. 13:00
RS Rødovre/Ishøj VK Næstved Ishøj Idrætscenter
1
0 - 3
121316 09-12-18
kl. 16:00
Lyngby-Gladsaxe.4 Ringsted IF Engelsborghallen
1
3 - 0
121317 09-12-18
kl. 17:00
Frederiksberg Volley.3 Brøndby VK.3 Kedelhallen
1
3 - 0
121293 12-12-18
kl. 20:00
Brøndby VK.3 RS Rødovre/Ishøj Rødovrehallen
1
1 - 3
121298 13-01-19
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe.4 Lynge Broby IF Gladsaxe Idrætshal 2
1
3 - 0
121264 13-01-19
kl. 15:00
Ringsted IF Brøndby VK.3 Ringsted Sportcenter
1
3 - 0
121294 13-01-19
kl. 16:00
Lynge Uggeløse.2 VK Vestsjælland.3 Lyngehallen
1
1 - 3
121261 19-01-19
kl. 13:00
Brøndby VK.3 Lynge Uggeløse.2 Tjørnehøjhallen
1
1 - 3
121276 20-01-19
kl. 13:00
Frederiksberg Volley.3 Ringsted IF Kedelhallen
1
3 - 2
121296 26-01-19
kl. 15:00
RS Rødovre/Ishøj Ringsted IF Ishøj Idrætscenter
1
2 - 3
121299 27-01-19
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3 VK Næstved Korsørhallen
1
0 - 3
121279 31-01-19
kl. 18:30
Lyngby-Gladsaxe.4 Lynge Uggeløse.2 Engelsborghallen
1
3 - 0
121282 02-02-19
kl. 13:30
Lynge Broby IF VK Næstved Sorøhallen
1
2 - 3
121320 02-02-19
kl. 14:00
Ringsted IF Lynge Uggeløse.2 Bengerd Hallen
1
3 - 0 UHT
121281 03-02-19
kl. 16:00
Brøndby VK.3 Frederiksberg Volley.3 Tjørnehøjhallen
1
1 - 3
121322 07-02-19
kl. 20:00
Lynge Broby IF Frederiksberg Volley.3 Sorøhallen
1
0 - 3
121257 10-02-19
kl. 13:00
RS Rødovre/Ishøj Brøndby VK.3 Ishøj Idrætscenter
1
2 - 3
121271 24-02-19
kl. 12:00
VK Næstved Lyngby-Gladsaxe.4 Sydbyskolen
1
0 - 3
121269 24-02-19
kl. 13:30
Lynge Broby IF RS Rødovre/Ishøj Sorøhallen
1
3 - 0
121304 24-02-19
kl. 14:00
Ringsted IF VK Vestsjælland.3 Ringsted Sportcenter
1
2 - 3
121302 03-03-19
kl. 09:00
Frederiksberg Volley.3 RS Rødovre/Ishøj Kedelhallen
1
3 - 2
121252 03-03-19
kl. 16:00
Brøndby VK.3 Lynge Broby IF Tjørnehøjhallen
1
0 - 3
121289 04-03-19
kl. 19:00
VK Næstved Lynge Uggeløse.2 Sydbyskolen
1
3 - 0
121285 09-03-19
kl. 16:30
Lyngby-Gladsaxe.4 Brøndby VK.3 Engelsborghallen
1
3 - 1
121287 10-03-19
kl. 12:00
VK Næstved RS Rødovre/Ishøj Sydbyskolen
1
3 - 0
121290 10-03-19
kl. 13:00
Frederiksberg Volley.3 VK Vestsjælland.3 Kedelhallen
1
3 - 1
121265 10-03-19
kl. 16:00
Lynge Uggeløse.2 Lynge Broby IF Lyngehallen
1
1 - 3
121275 17-03-19
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe.4 Frederiksberg Volley.3 Buddingehallen
1
0 - 3
121309 17-03-19
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3 Brøndby VK.3 Korsørhallen
1
3 - 0
121274 23-03-19
kl. 13:00
RS Rødovre/Ishøj Lynge Uggeløse.2 Rødovrehallen
2
121303 24-03-19
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3 Lyngby-Gladsaxe.4 Korsørhallen
1
121256 24-03-19
kl. 13:00
Lynge Broby IF Ringsted IF Sorøhallen
1
121313 24-03-19
kl. 18:00
Brøndby VK.3 VK Næstved Tjørnehøjhallen
1
121280 30-03-19
kl. 14:00
Ringsted IF Lyngby-Gladsaxe.4 Bengerd Hallen
1
121259 31-03-19
kl. 11:00
Frederiksberg Volley.3 VK Næstved Kedelhallen
1
121278 03-04-19
kl. 18:45
VK Vestsjælland.3 Lynge Broby IF Nymarkshallen
1
121255 07-04-19
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe.4 RS Rødovre/Ishøj Engelsborghallen
1
121308 07-04-19
kl. 12:00
VK Næstved Ringsted IF Sydbyskolen
1
121306 07-04-19
kl. 16:00
Lynge Uggeløse.2 Frederiksberg Volley.3 Lyngehallen
1
121283 27-04-19
kl. 14:00
RS Rødovre/Ishøj VK Vestsjælland.3 Ishøj Idrætscenter
1