Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
Danmarksserie Kval. Herrer, Pulje 1
Stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
119418
14-01-18
kl. 10:00
KSV.2
Amager VK.2
Hillerødgades Sportssal
1
0 - 3
119397
14-01-18
kl. 10:30
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Aakirkeby IF
Hvissingehallen
1
3 - 1
119411
14-01-18
kl. 12:30
Glostrup IC
Aakirkeby IF
Hvissingehallen
1
1 - 3
119419
14-01-18
kl. 16:00
Pan Volley
Aarby Volley
Valbyhal 3
1
3 - 0
119417
19-01-18
kl. 20:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
KSV.2
Engelsborghallen
1
3 - 2
119399
20-01-18
kl. 11:30
Aakirkeby IF
Pan Volley
Aakirkeby-Hallerne (Hal A)
1
1 - 3
119426
21-01-18
kl. 09:00
Amager VK.2
Frederiksberg Volley.2
Sundbyhal 2
1
3 - 0
119408
27-01-18
kl. 11:30
Aakirkeby IF
KSV.2
Aakirkeby-Hallerne (Hal A)
1
2 - 3
119404
28-01-18
kl. 10:00
Glostrup IC
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Hvissingehallen
1
2 - 3
119406
28-01-18
kl. 17:00
Amager VK.2
Pan Volley
Sundbyhal 2
1
3 - 2
119424
03-02-18
kl. 12:00
Aarby Volley
Glostrup IC
Årby Fritidscenter
1
1 - 3
119398
11-02-18
kl. 10:00
Glostrup IC
Amager VK.2
Hvissingehallen
1
0 - 3
119396
11-02-18
kl. 11:00
RS Rødovre/Ishøj.2
KSV.2
Ishøj Idrætscenter
Hal 1 - 1
3 - 0
119394
25-02-18
kl. 10:00
Pan Volley
Glostrup IC
Valbyhal 1
1
3 - 2
119412
25-02-18
kl. 12:00
KSV.2
Frederiksberg Volley.2
Idrætshuset
1
0 - 3
119413
25-02-18
kl. 12:00
Aarby Volley
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Årby Fritidscenter
1
1 - 3
119415
01-03-18
kl. 18:00
RS Rødovre/Ishøj.2
Pan Volley
Rødovrehallen
1 - Hal 1
0 - 3
119402
04-03-18
kl. 10:00
Amager VK.2
Aakirkeby IF
Sundbyhal 2
1
3 - 0
119421
04-03-18
kl. 11:00
Frederiksberg Volley.2
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Kedelhallen
1
3 - 1
119429
04-03-18
kl. 12:00
Aarby Volley
Aakirkeby IF
Sundbyhal 2
1
2 - 3
119400
06-03-18
kl. 21:15
Frederiksberg Volley.2
RS Rødovre/Ishøj.2
Kedelhallen
1
2 - 3
119414
10-03-18
kl. 10:00
Aarby Volley
Amager VK.2
Årby Fritidscenter
1
0 - 3
119423
10-03-18
kl. 14:00
Pan Volley
KSV.2
Valbyhal 3
1
2 - 3
119420
11-03-18
kl. 16:00
Glostrup IC
RS Rødovre/Ishøj.2
Hvissingehallen
1
3 - 2
119395
18-03-18
kl. 15:00
Frederiksberg Volley.2
Aarby Volley
Kedelhallen
1
3 - 2
119403
20-03-18
kl. 21:15
Frederiksberg Volley.2
Pan Volley
Kedelhallen
1
2 - 3
119428
25-03-18
kl. 10:00
KSV.2
Glostrup IC
Hillerødgades Sportssal
1
1 - 3
119405
25-03-18
kl. 11:00
RS Rødovre/Ishøj.2
Aarby Volley
Rødovrehallen
1 - Hal 1
3 - 0
119401
08-04-18
kl. 10:00
KSV.2
Aarby Volley
Hillerødgades Sportssal
1
3 - 2
119422
09-04-18
kl. 20:30
Amager VK.2
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Sundbyhal 2
1
3 - 0
119425
14-04-18
kl. 11:30
Aakirkeby IF
RS Rødovre/Ishøj.2
Aakirkeby-Hallerne (Hal A)
1
2 - 3
119427
14-04-18
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Pan Volley
Buddingehallen
1
2 - 3
119407
15-04-18
kl. 15:00
Frederiksberg Volley.2
Glostrup IC
Kedelhallen
1
2 - 3
119416
21-04-18
kl. 12:30
Aakirkeby IF
Frederiksberg Volley.2
Aakirkeby-Hallerne (Hal A)
1
2 - 3
119409
22-04-18
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
RS Rødovre/Ishøj.2
Engelsborghallen
1
0 - 3
119410
28-04-18
kl. 15:00
RS Rødovre/Ishøj.2
Amager VK.2
Ishøj Idrætscenter
Hal 1 - 1
0 - 3