Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksserieherrer, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
118128 01-10-17
kl. 11:00
IF Lyseng Randers VK 1 Rundhøjhallen
1
3 - 1
118153 01-10-17
kl. 13:00
Randers VK 1 Aabyhøj IF Rundhøjhallen
1
1 - 3
118144 01-10-17
kl. 15:00
IF Lyseng Aabyhøj IF Rundhøjhallen
1
0 - 3
118105 07-10-17
kl. 11:00
Randers VK SKF KFUM Statsskolens Idrætshal
1
1 - 3
118090 07-10-17
kl. 11:00
Aarhus 1900 ASV Århus Frederiksbjerghallerne
1
3 - 0
118146 07-10-17
kl. 13:00
ASV Århus Ikast Frederiksbjerghallerne
1
0 - 3
118119 07-10-17
kl. 13:00
SKF KFUM Skovbakken Statsskolens Idrætshal
1
3 - 1
118156 07-10-17
kl. 15:00
Aarhus 1900 Ikast Frederiksbjerghallerne
1
3 - 0
118111 07-10-17
kl. 15:00
Randers VK Skovbakken Statsskolens Idrætshal
1
3 - 0
118127 28-10-17
kl. 10:00
Skovbakken Aabyhøj IF Vejlby Risskov Hallen
1
0 - 3
118139 28-10-17
kl. 12:00
Aabyhøj IF Aarhus 1900 Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 0
118086 28-10-17
kl. 14:00
Skovbakken Aarhus 1900 Vejlby Risskov Hallen
1
1 - 3
118114 29-10-17
kl. 11:00
ASV Århus SKF KFUM Nr. Boulevard Skole
1
3 - 2 SV
118113 29-10-17
kl. 13:00
IF Lyseng SKF KFUM Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
118154 29-10-17
kl. 15:00
ASV Århus IF Lyseng Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
118088 04-11-17
kl. 11:00
Randers VK 1 Ikast Randers Real
1
0 - 3
118129 04-11-17
kl. 13:00
Randers VK Ikast Randers Real
1
3 - 1
118133 04-11-17
kl. 15:00
Randers VK 1 Randers VK Randers Real
1
0 - 3
118135 18-11-17
kl. 11:00
Aarhus 1900 IF Lyseng Frederiksbjerghallerne
1
3 - 1
118087 18-11-17
kl. 13:00
IF Lyseng Randers VK Frederiksbjerghallerne
1
0 - 3
118116 18-11-17
kl. 15:00
Aarhus 1900 Randers VK Frederiksbjerghallerne
1
3 - 1
118136 19-11-17
kl. 11:00
Ikast Aabyhøj IF Hyldgårdsskolens Hal B
1
0 - 3
118089 19-11-17
kl. 13:00
SKF KFUM Aabyhøj IF Hyldgårdsskolens Hal B
1
2 - 3 SV
118145 19-11-17
kl. 15:00
Ikast SKF KFUM Hyldgårdsskolens Hal B
1
3 - 1
118107 25-11-17
kl. 10:00
Skovbakken Randers VK 1 Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 1
118138 25-11-17
kl. 12:00
ASV Århus Randers VK 1 Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 0
118134 25-11-17
kl. 14:00
Skovbakken ASV Århus Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 1
118140 09-12-17
kl. 11:00
IF Lyseng Ikast Rundhøjhallen
1
0 - 3
118115 09-12-17
kl. 13:00
Skovbakken Ikast Rundhøjhallen
1
2 - 3 SV
118131 09-12-17
kl. 15:00
IF Lyseng Skovbakken Rundhøjhallen
1
2 - 3 SV
118157 10-12-17
kl. 11:00
Aabyhøj IF Randers VK Aabyhallen
1
1 - 3
118142 10-12-17
kl. 13:00
ASV Århus Randers VK Aabyhallen
1
3 - 0
118130 10-12-17
kl. 15:00
Aabyhøj IF ASV Århus Aabyhallen
1
3 - 1
118101 16-12-17
kl. 10:00
SKF KFUM Randers VK 1 Alhedehallerne
1
3 - 0
118112 16-12-17
kl. 12:00
Randers VK 1 Aarhus 1900 Alhedehallerne
1
1 - 3
118132 16-12-17
kl. 14:00
SKF KFUM Aarhus 1900 Alhedehallerne
1
3 - 0
118091 14-01-18
kl. 11:00
Aabyhøj IF Skovbakken Aabyhallen
1
3 - 0
118122 14-01-18
kl. 13:00
Aarhus 1900 Skovbakken Aabyhallen
1
3 - 1
118103 14-01-18
kl. 15:00
Aabyhøj IF Aarhus 1900 Aabyhallen
1
3 - 0
118106 21-01-18
kl. 11:00
ASV Århus Randers VK Nr. Boulevard Skole
1
1 - 3
118123 21-01-18
kl. 13:00
IF Lyseng Randers VK Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
118118 21-01-18
kl. 15:00
ASV Århus IF Lyseng Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
118137 24-01-18
kl. 19:00
Randers VK 1 SKF KFUM Statsskolens Idrætshal
1
3 - 1
118150 28-01-18
kl. 10:00
SKF KFUM ASV Århus Alhedehallerne
1
1 - 3
118121 28-01-18
kl. 11:00
Randers VK Aabyhøj IF Randers Real
1
2 - 3
118126 28-01-18
kl. 12:00
ASV Århus Aarhus 1900 Alhedehallerne
1
3 - 1
118117 28-01-18
kl. 13:00
Randers VK 1 Aabyhøj IF Randers Real
1
0 - 3
118096 28-01-18
kl. 14:00
SKF KFUM Aarhus 1900 Alhedehallerne
1
3 - 1
118097 28-01-18
kl. 15:00
Randers VK Randers VK 1 Randers Real
1
3 - 0
118151 03-02-18
kl. 11:00
Ikast Skovbakken Hyldgårdsskolens hal A
1
2 - 3
118095 03-02-18
kl. 13:00
Skovbakken IF Lyseng Hyldgårdsskolens hal A
1
3 - 1
118104 03-02-18
kl. 15:00
Ikast IF Lyseng Hyldgårdsskolens hal A
1
3 - 1
118109 07-02-18
kl. 20:00
SKF KFUM Ikast Hyldgårdsskolens hal A
1
0 - 3
118141 25-02-18
kl. 10:00
SKF KFUM Randers VK Alhedehallerne
1
3 - 1
118110 25-02-18
kl. 11:00
ASV Århus Ikast Nr. Boulevard Skole
1
1 - 3
118099 25-02-18
kl. 11:00
IF Lyseng Aarhus 1900 Rundhøjhallen
1
0 - 3
118147 25-02-18
kl. 12:00
Skovbakken Randers VK Alhedehallerne
1
0 - 3
118148 25-02-18
kl. 13:00
Aarhus 1900 Randers VK 1 Rundhøjhallen
1
3 - 0
118100 25-02-18
kl. 13:00
Aabyhøj IF Ikast Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
118155 25-02-18
kl. 14:00
SKF KFUM Skovbakken Alhedehallerne
1
3 - 0
118094 25-02-18
kl. 15:00
ASV Århus Aabyhøj IF Nr. Boulevard Skole
1
1 - 3
118092 25-02-18
kl. 15:00
IF Lyseng Randers VK 1 Rundhøjhallen
1
3 - 2
118124 28-02-18
kl. 20:00
Randers VK 1 Ikast Statsskolens Idrætshal
1
0 - 3
118125 11-03-18
kl. 11:00
Aabyhøj IF SKF KFUM Aabyhallen
1
3 - 2
118149 11-03-18
kl. 13:00
IF Lyseng SKF KFUM Aabyhallen
1
0 - 3
118108 11-03-18
kl. 15:00
Aabyhøj IF IF Lyseng Aabyhallen
1
3 - 0
118098 17-03-18
kl. 10:00
Skovbakken ASV Århus Vejlby Risskov Hallen
1
0 - 3
118120 17-03-18
kl. 11:00
Aarhus 1900 Ikast Frederiksbjerghallerne
1
3 - 0
118102 17-03-18
kl. 12:00
ASV Århus Randers VK 1 Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 0
118093 17-03-18
kl. 13:00
Ikast Randers VK Frederiksbjerghallerne
1
2 - 3
118143 17-03-18
kl. 14:00
Skovbakken Randers VK 1 Vejlby Risskov Hallen
1
0 - 3
118152 17-03-18
kl. 15:00
Randers VK Aarhus 1900 Frederiksbjerghallerne
1
0 - 3