Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksserien Herrer Syd 2019/20, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
125213 05-10-19
kl. 10:00
Boldklubben Marienlyst.2 Kolding VK.2 Marienlyst Centret Hal 1
1
125216 05-10-19
kl. 10:00
DSIO Odense DHV Odense.3 Odense Universitetshal
1
3 - 1
125214 06-10-19
kl. 13:00
AabenraaIG.2 Haderslev VK Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
3 - 0
125215 06-10-19
kl. 13:00
Volley Team Odense Ubberud IF Hunderupskolens Sportshal
1
3 - 0
125224 26-10-19
kl. 11:00
Midtfyn VK Volley Team Odense Midtfyns Gymnasium
1
1 - 3
125223 26-10-19
kl. 13:00
AabenraaIG.2 DSIO Odense Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
0 - 3
125221 27-10-19
kl. 11:00
Kolding VK.2 Haderslev VK Bramdrupdam Hallerne
1
3 - 0
125222 27-10-19
kl. 13:00
Ubberud IF Boldklubben Marienlyst.2 Ubberudhallen
Ubberudhallen 01
0 - 3
125226 01-11-19
kl. 20:00
Boldklubben Marienlyst.2 AabenraaIG.2 Marienlyst Centret Hal 1
1
3 - 0
125228 02-11-19
kl. 11:00
DHV Odense.3 Midtfyn VK Dalumhallen
1
3 - 0
125227 02-11-19
kl. 12:00
DSIO Odense Ubberud IF Odense Universitetshal
1
3 - 2
125225 02-11-19
kl. 13:45
Volley Team Odense Kolding VK.2 Hunderupskolens Sportshal
1
2 - 3
125230 06-11-19
kl. 20:30
Haderslev VK Volley Team Odense Favrdalhallen
1
0 - 3
125232 09-11-19
kl. 11:00
Midtfyn VK DSIO Odense Midtfyns Gymnasium
1
1 - 3
125231 10-11-19
kl. 13:00
AabenraaIG.2 Ubberud IF Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
125229 10-11-19
kl. 13:00
Kolding VK.2 DHV Odense.3 Kolding Pædagogseminarium
1
3 - 2
125233 16-11-19
kl. 15:00
DSIO Odense Kolding VK.2 Odense Universitetshal
1
2 - 3
125234 23-11-19
kl. 11:00
DHV Odense.3 Haderslev VK Dalumhallen
1
125235 23-11-19
kl. 13:45
Volley Team Odense Boldklubben Marienlyst.2 Hunderupskolens Sportshal
1
125236 24-11-19
kl. 13:00
Ubberud IF Midtfyn VK Korup Kulturcenter
1
125237 30-11-19
kl. 16:00
Kolding VK.2 Midtfyn VK Kolding Pædagogseminarium
1
125239 01-12-19
kl. 10:00
Boldklubben Marienlyst.2 DHV Odense.3 Marienlyst Centret Hal 1
1
125240 01-12-19
kl. 14:00
AabenraaIG.2 Volley Team Odense Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
125238 01-12-19
kl. 14:30
Haderslev VK DSIO Odense Favrdalhallen
1
125243 05-12-19
kl. 20:00
DSIO Odense Boldklubben Marienlyst.2 Odense Universitetshal
1
125242 07-12-19
kl. 11:00
Midtfyn VK Haderslev VK Midtfyns Gymnasium
1
125244 08-12-19
kl. 13:00
DHV Odense.3 AabenraaIG.2 Hjallesehallen
1
125245 10-12-19
kl. 20:00
Boldklubben Marienlyst.2 Haderslev VK Marienlyst Centret Hal 1
1
125246 12-12-19
kl. 20:30
DHV Odense.3 Ubberud IF Dalumhallen
1
125247 14-12-19
kl. 12:00
DSIO Odense Volley Team Odense Odense Universitetshal
1
125241 14-12-19
kl. 13:00
Ubberud IF Kolding VK.2 Ubberudhallen
Ubberudhallen 01
125248 15-12-19
kl. 13:00
AabenraaIG.2 Midtfyn VK Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
125252 11-01-20
kl. 11:00
DHV Odense.3 DSIO Odense Dalumhallen
1
125250 11-01-20
kl. 12:30
Haderslev VK AabenraaIG.2 Favrdalhallen
1
125251 11-01-20
kl. 13:00
Ubberud IF Volley Team Odense Ubberudhallen
Ubberudhallen 01
125249 12-01-20
kl. 08:00
Kolding VK.2 Boldklubben Marienlyst.2 Kolding Pædagogseminarium
1
125255 18-01-20
kl. 11:00
Midtfyn VK Boldklubben Marienlyst.2 Midtfyns Gymnasium
1
125256 18-01-20
kl. 13:45
Volley Team Odense DHV Odense.3 Hunderupskolens Sportshal
1
125253 19-01-20
kl. 13:00
AabenraaIG.2 Kolding VK.2 Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
125254 19-01-20
kl. 13:00
Ubberud IF Haderslev VK Ubberudhallen
Ubberudhallen 01
125268 06-02-20
kl. 20:00
DSIO Odense Midtfyn VK Odense Universitetshal
1
125265 08-02-20
kl. 11:00
DHV Odense.3 Kolding VK.2 Dalumhallen
1
125266 09-02-20
kl. 10:00
Volley Team Odense Haderslev VK Hunderupskolens Sportshal
1
125267 09-02-20
kl. 13:00
Ubberud IF AabenraaIG.2 Ubberudhallen
Ubberudhallen 01
125212 22-02-20
kl. 11:00
Midtfyn VK AabenraaIG.2 Midtfyns Gymnasium
1
125210 22-02-20
kl. 13:00
Ubberud IF DHV Odense.3 Korup Kulturcenter
1
125209 22-02-20
kl. 14:30
Haderslev VK Boldklubben Marienlyst.2 Favrdalhallen
1
125211 23-02-20
kl. 10:00
Volley Team Odense DSIO Odense Hunderupskolens Sportshal
1
125275 05-03-20
kl. 20:30
DHV Odense.3 Boldklubben Marienlyst.2 Dalumhallen
1
125273 07-03-20
kl. 11:00
Midtfyn VK Kolding VK.2 Midtfyns Gymnasium
1
125274 07-03-20
kl. 12:00
DSIO Odense Haderslev VK Odense Universitetshal
1
125276 08-03-20
kl. 10:00
Volley Team Odense AabenraaIG.2 Hunderupskolens Sportshal
1
125279 14-03-20
kl. 10:00
Boldklubben Marienlyst.2 DSIO Odense Marienlyst Centret Hal 1
1
125277 15-03-20
kl. 10:00
Kolding VK.2 Ubberud IF Kolding Pædagogseminarium
1
125278 15-03-20
kl. 12:30
Haderslev VK Midtfyn VK Favrdalhallen
1
125280 15-03-20
kl. 13:00
AabenraaIG.2 DHV Odense.3 Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
125219 21-03-20
kl. 10:00
Boldklubben Marienlyst.2 Midtfyn VK Marienlyst Centret Hal 1
1
125220 21-03-20
kl. 11:00
DHV Odense.3 Volley Team Odense Dalumhallen
1
125217 22-03-20
kl. 13:00
Kolding VK.2 AabenraaIG.2 Kolding Pædagogseminarium
1
125218 22-03-20
kl. 14:30
Haderslev VK Ubberud IF Favrdalhallen
1
125258 27-03-20
kl. 10:00
Boldklubben Marienlyst.2 Ubberud IF Marienlyst Centret Hal 1
1
125260 28-03-20
kl. 13:45
Volley Team Odense Midtfyn VK Hunderupskolens Sportshal
1
125259 29-03-20
kl. 09:00
DSIO Odense AabenraaIG.2 Odense Universitetshal
1
125257 29-03-20
kl. 12:30
Haderslev VK Kolding VK.2 Favrdalhallen
1
125264 04-04-20
kl. 11:00
Midtfyn VK DHV Odense.3 Midtfyns Gymnasium
1
125262 05-04-20
kl. 13:00
AabenraaIG.2 Boldklubben Marienlyst.2 Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
125263 05-04-20
kl. 13:00
Ubberud IF DSIO Odense Ubberudhallen
Ubberudhallen 01
125261 05-04-20
kl. 16:00
Kolding VK.2 Volley Team Odense Kolding Pædagogseminarium
1
125270 22-04-20
kl. 20:30
Haderslev VK DHV Odense.3 Favrdalhallen
1
125269 23-04-20
kl. 18:30
Kolding VK.2 DSIO Odense Kolding Pædagogseminarium
1
125271 25-04-20
kl. 10:00
Boldklubben Marienlyst.2 Volley Team Odense Marienlyst Centret Hal 1
1
125272 25-04-20
kl. 11:00
Midtfyn VK Ubberud IF Midtfyns Gymnasium
1