Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
DS Damer Nord kval. 2 div, Pulje 1
Stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
122602
19-01-19
kl. 10:00
Vodskov VK
Beton VK
Vodskov Kultur- og Idrætscenter
1
0 - 3
122606
19-01-19
kl. 10:00
VK Shima
VK Vendsyssel
Vodskov Kultur- og Idrætscenter
2
3 - 0
UHT
122603
19-01-19
kl. 11:45
AASI
Beton VK
Vodskov Kultur- og Idrætscenter
1
3 - 0
122605
19-01-19
kl. 11:45
Vesthimmerlands VK
VK Vendsyssel
Vodskov Kultur- og Idrætscenter
2
3 - 0
UHT
122604
19-01-19
kl. 13:30
AASI
Vesthimmerlands VK
Vodskov Kultur- og Idrætscenter
2
2 - 3
122607
19-01-19
kl. 13:30
Vodskov VK
VK Shima
Vodskov Kultur- og Idrætscenter
1
1 - 3
122608
03-02-19
kl. 10:00
Vesthimmerlands VK
Vodskov VK
Skansen
2
3 - 1
122611
03-02-19
kl. 10:00
VK Shima
Beton VK
Skansen
1
2 - 3
122613
03-02-19
kl. 11:45
Vodskov VK
AASI
Skansen
2
3 - 1
122610
03-02-19
kl. 11:45
VK Vendsyssel
Beton VK
Skansen
1
0 - 3
122612
03-02-19
kl. 13:30
VK Shima
AASI
Skansen
1
3 - 1
122609
03-02-19
kl. 13:30
VK Vendsyssel
Vesthimmerlands VK
Skansen
2
0 - 3
122595
02-03-19
kl. 10:30
Vesthimmerlands VK
VK Shima
Østermarkens Idrætscenter
2
3 - 2
122594
02-03-19
kl. 12:15
AASI
VK Shima
Østermarkens Idrætscenter
2
1 - 3
122593
02-03-19
kl. 14:00
Vesthimmerlands VK
AASI
Østermarkens Idrætscenter
2
3 - 2
122596
16-03-19
kl. 12:45
VK Shima
Beton VK
Skansen
2
3 - 0
122597
16-03-19
kl. 14:30
Vesthimmerlands VK
Beton VK
Skansen
2
3 - 2
122598
16-03-19
kl. 16:15
VK Shima
Vesthimmerlands VK
Skansen
2
1 - 3
122601
17-03-19
kl. 09:45
AASI
Vodskov VK
Gigantium Aalborg Hal 2
1
3 - 0
122600
20-03-19
kl. 20:00
AASI
VK Vendsyssel
Gigantium Aalborg Hal 2
1
3 - 0
122592
24-03-19
kl. 10:00
Beton VK
Vodskov VK
Filstedvejens skolehal
1
3 - 0
122591
24-03-19
kl. 11:45
VK Vendsyssel
Vodskov VK
Filstedvejens skolehal
1
0 - 3
122590
24-03-19
kl. 13:30
Beton VK
VK Vendsyssel
Filstedvejens skolehal
1
3 - 0
122599
27-03-19
kl. 19:30
Vodskov VK
VK Vendsyssel
Vodskov Kultur- og Idrætscenter
3 - 0
122614
07-04-19
kl. 11:00
Vodskov VK
Vesthimmerlands VK
Toftegårdsskolens Hal
2
1 - 3
122617
07-04-19
kl. 11:00
VK Vendsyssel
AASI
Toftegårdsskolens Hal
1
1 - 3
122619
07-04-19
kl. 12:45
VK Shima
Vodskov VK
Toftegårdsskolens Hal
1
3 - 0
122615
07-04-19
kl. 12:45
Beton VK
Vesthimmerlands VK
Toftegårdsskolens Hal
2
1 - 3
122616
07-04-19
kl. 14:30
Beton VK
AASI
Toftegårdsskolens Hal
2
3 - 1
122618
07-04-19
kl. 14:30
VK Vendsyssel
VK Shima
Toftegårdsskolens Hal
1
0 - 3