Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksserien Herrer Syd 2018/19, DSH

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
122209 06-10-18
kl. 10:00
Boldklubben Marienlyst DSIO Odense 1 Odense Universitetshal
1
3 - 2 SV
122201 06-10-18
kl. 13:00
DHV Odense Nordenskov UIF Hjallesehallen
1
122208 07-10-18
kl. 12:00
Volley Team Odense Middelfart Volleyball Klub Hunderupskolens Sportshal
1
3 - 0 UHT
122203 07-10-18
kl. 14:00
Ubberud IF DSIO Odense 1 Korup Kulturcenter
1
3 - 0
122204 09-10-18
kl. 20:30
Middelfart Volleyball Klub Kolding VK Lillebæltshallen
1
1 - 3
122200 09-10-18
kl. 20:30
Midtfyn VK Volley Team Odense Midtfyns Fritidscenter
1
3 - 1
122206 13-10-18
kl. 11:00
Kolding VK DHV Odense Kolding Pædagogseminarium
1
3 - 0
122207 14-10-18
kl. 13:00
Ubberud IF Haderslev VK Korup Kulturcenter
1
3 - 0
122205 14-10-18
kl. 15:30
Nordenskov UIF Midtfyn VK Helle Hallen
1
3 - 1
122210 27-10-18
kl. 11:00
Midtfyn VK Kolding VK Midtfyns Gymnasium
1
3 - 1
122213 27-10-18
kl. 12:00
Boldklubben Marienlyst Ubberud IF Marienlyst Centret Hal 4
1
2 - 3
122211 27-10-18
kl. 13:00
DHV Odense Haderslev VK Hjallesehallen
1
2 - 3
122212 28-10-18
kl. 15:30
Nordenskov UIF Middelfart Volleyball Klub Helle Hallen
1
3 - 2
122218 30-10-18
kl. 20:30
Middelfart Volleyball Klub Ubberud IF Lillebæltshallen
1
3 - 1
122219 31-10-18
kl. 19:00
Volley Team Odense Boldklubben Marienlyst Hunderupskolens Sportshal
1
3 - 1
122214 03-11-18
kl. 09:00
DSIO Odense 1 Volley Team Odense Odense Universitetshal
1
2 - 3
122215 04-11-18
kl. 11:00
Midtfyn VK DHV Odense Midtfyns Gymnasium
1
1 - 3
122216 04-11-18
kl. 13:00
Haderslev VK Nordenskov UIF Favrdalhallen
1
1 - 3
122224 10-11-18
kl. 12:00
Boldklubben Marienlyst Middelfart Volleyball Klub Marienlyst Centret Hal 4
1
3 - 2
122222 10-11-18
kl. 13:00
Nordenskov UIF Kolding VK Helle Hallen
1
2 - 3
122220 11-11-18
kl. 15:00
Ubberud IF Midtfyn VK Korup Kulturcenter
1
3 - 0
122223 17-11-18
kl. 15:00
DSIO Odense 1 Haderslev VK Odense Universitetshal
1
122227 18-11-18
kl. 17:30
Nordenskov UIF Volley Team Odense Helle Hallen
1
122221 21-11-18
kl. 19:00
Volley Team Odense DHV Odense Hunderupskolens Sportshal
1
122229 23-11-18
kl. 18:30
Middelfart Volleyball Klub DSIO Odense 1 Lillebæltshallen
1
122226 24-11-18
kl. 19:00
DHV Odense Ubberud IF Dalumhallen
1
122225 25-11-18
kl. 11:00
Midtfyn VK Boldklubben Marienlyst Midtfyns Gymnasium
1
122228 25-11-18
kl. 13:00
Kolding VK Haderslev VK Kolding Pædagogseminarium
1
122217 29-11-18
kl. 20:00
Kolding VK DSIO Odense 1 Kolding Pædagogseminarium
1
122237 01-12-18
kl. 13:00
Nordenskov UIF Boldklubben Marienlyst Helle Hallen
1
122202 05-12-18
kl. 19:00
Haderslev VK Boldklubben Marienlyst Favrdalhallen
1
122231 08-12-18
kl. 12:00
Boldklubben Marienlyst DHV Odense Marienlyst Centret Hal 4
1
122233 08-12-18
kl. 13:00
Volley Team Odense Kolding VK Hunderupskolens Sportshal
1
122230 08-12-18
kl. 15:00
DSIO Odense 1 Midtfyn VK Odense Universitetshal
1
122232 09-12-18
kl. 13:00
Ubberud IF Nordenskov UIF Korup Kulturcenter
1
122234 09-12-18
kl. 15:00
Haderslev VK Middelfart Volleyball Klub Favrdalhallen
1
122238 15-12-18
kl. 11:00
Kolding VK Ubberud IF Kolding Pædagogseminarium
1
122236 16-12-18
DHV Odense DSIO Odense 1 Dalumhallen
1
122239 16-12-18
kl. 13:00
Haderslev VK Volley Team Odense Favrdalhallen
1
122235 16-12-18
kl. 13:00
Midtfyn VK Middelfart Volleyball Klub Midtfyns Fritidscenter
1
122242 10-01-19
kl. 20:00
DSIO Odense 1 Nordenskov UIF Odense Universitetshal
1
122240 13-01-19
kl. 13:00
Haderslev VK Midtfyn VK Favrdalhallen
1
122243 13-01-19
kl. 14:00
Boldklubben Marienlyst Kolding VK Marienlyst Centret Hal 4
1
122244 13-01-19
kl. 14:00
Ubberud IF Volley Team Odense Korup Kulturcenter
1
122241 15-01-19
kl. 20:30
Middelfart Volleyball Klub DHV Odense Lillebæltshallen
1
122247 17-01-19
kl. 18:30
Boldklubben Marienlyst Haderslev VK Marienlyst Centret Hal 4
1
122246 19-01-19
kl. 11:00
Nordenskov UIF DHV Odense Helle Hallen
1
122249 20-01-19
kl. 13:00
Kolding VK Middelfart Volleyball Klub Kolding Pædagogseminarium
1
122253 22-01-19
kl. 20:30
Middelfart Volleyball Klub Volley Team Odense Lillebæltshallen
1
122254 25-01-19
kl. 18:30
Boldklubben Marienlyst DSIO Odense 1 Marienlyst Centret Hal 4
1
122250 26-01-19
kl. 13:00
Midtfyn VK Nordenskov UIF Midtfyns Gymnasium
1
122248 26-01-19
kl. 14:00
DSIO Odense 1 Ubberud IF Odense Universitetshal
1
122251 27-01-19
kl. 11:00
DHV Odense Kolding VK Dalumhallen
1
122245 27-01-19
kl. 11:00
Volley Team Odense Midtfyn VK Hunderupskolens Sportshal
1
122252 27-01-19
kl. 13:00
Haderslev VK Ubberud IF Favrdalhallen
1
122255 09-02-19
kl. 11:00
Kolding VK Midtfyn VK Kolding Pædagogseminarium
1
122256 10-02-19
kl. 13:00
Haderslev VK DHV Odense Favrdalhallen
1
122258 10-02-19
kl. 13:00
Ubberud IF Boldklubben Marienlyst Korup Kulturcenter
1
122259 10-02-19
kl. 23:55
Volley Team Odense DSIO Odense 1 Hunderupskolens Sportshal
1
122257 10-02-19
kl. 23:55
Middelfart Volleyball Klub Nordenskov UIF Lillebæltshallen
1
122264 23-02-19
kl. 11:00
Boldklubben Marienlyst Volley Team Odense Klostermarkshallen
1
122261 23-02-19
kl. 15:30
Nordenskov UIF Haderslev VK Helle Hallen
1
122260 23-02-19
kl. 16:00
DHV Odense Midtfyn VK Dalumhallen
1
122263 24-02-19
kl. 13:00
Ubberud IF Middelfart Volleyball Klub Korup Kulturcenter
1
122262 26-02-19
kl. 20:00
DSIO Odense 1 Kolding VK Odense Universitetshal
1
122269 02-03-19
kl. 15:00
Middelfart Volleyball Klub Boldklubben Marienlyst Lillebæltshallen
1
122266 03-03-19
DHV Odense Volley Team Odense Hjallesehallen
1
122265 03-03-19
kl. 11:00
Midtfyn VK Ubberud IF Midtfyns Gymnasium
1
122268 03-03-19
kl. 13:00
Haderslev VK DSIO Odense 1 Favrdalhallen
1
122267 03-03-19
kl. 15:00
Kolding VK Nordenskov UIF Kolding Pædagogseminarium
1
122270 08-03-19
kl. 18:30
Boldklubben Marienlyst Midtfyn VK Marienlyst Centret Hal 4
1
122274 09-03-19
kl. 09:00
DSIO Odense 1 Middelfart Volleyball Klub Odense Universitetshal
1
122271 10-03-19
kl. 13:00
Ubberud IF DHV Odense Korup Kulturcenter
1
122272 10-03-19
kl. 23:55
Volley Team Odense Nordenskov UIF Hunderupskolens Sportshal
1
122273 10-03-19
kl. 23:55
Haderslev VK Kolding VK Favrdalhallen
1
2 - 3
122276 23-03-19
kl. 10:00
DHV Odense Boldklubben Marienlyst Hjallesehallen
1
122278 23-03-19
kl. 13:00
Kolding VK Volley Team Odense Bramdrupdam Hallerne
1
122275 24-03-19
kl. 11:00
Midtfyn VK DSIO Odense 1 Midtfyns Gymnasium
1
122277 24-03-19
kl. 15:30
Nordenskov UIF Ubberud IF Helle Hallen
1
122279 24-03-19
kl. 23:55
Middelfart Volleyball Klub Haderslev VK Lillebæltshallen
1
122282 30-03-19
kl. 12:00
Boldklubben Marienlyst Nordenskov UIF Marienlyst Centret Hal 4
1
122283 31-03-19
kl. 13:00
Ubberud IF Kolding VK Korup Kulturcenter
1
122284 31-03-19
kl. 23:55
Volley Team Odense Haderslev VK Hunderupskolens Sportshal
1
122280 31-03-19
kl. 23:55
Middelfart Volleyball Klub Midtfyn VK Lillebæltshallen
1
122288 06-04-19
kl. 11:00
Kolding VK Boldklubben Marienlyst Kolding Pædagogseminarium
1
122286 06-04-19
kl. 13:00
DHV Odense Middelfart Volleyball Klub Hjallesehallen
1
122287 06-04-19
kl. 16:00
Nordenskov UIF DSIO Odense 1 Helle Hallen
1
122285 07-04-19
kl. 11:00
Midtfyn VK Haderslev VK Midtfyns Gymnasium
1
122289 07-04-19
kl. 23:55
Volley Team Odense Ubberud IF Hunderupskolens Sportshal
1
122281 11-04-19
kl. 20:00
DSIO Odense 1 DHV Odense Odense Universitetshal
1