Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksseriedamer, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
121035 06-10-18
kl. 10:00
Aarhus 1900 IF Lyseng Frederiksbjerghallerne
1
1 - 3
120975 06-10-18
kl. 12:00
IF Lyseng Skive FVK Frederiksbjerghallerne
1
3 - 2
120995 06-10-18
kl. 14:00
Aarhus 1900 Skive FVK Frederiksbjerghallerne
1
0 - 3
120988 07-10-18
kl. 11:00
Randers VK ASV 3 Randers Real
1
1 - 3
120973 07-10-18
kl. 11:00
ASV 4 SIK Viborg Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
120968 07-10-18
kl. 13:00
Ikast ASV 3 Randers Real
1
2 - 3
120991 07-10-18
kl. 13:00
SIK Viborg Skjern Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
120998 07-10-18
kl. 15:00
Randers VK Ikast Randers Real
1
0 - 3
121033 07-10-18
kl. 15:00
ASV 4 Skjern Nr. Boulevard Skole
1
3 - 2
121013 28-10-18
kl. 11:00
Ikast SIK Viborg Hyldgårdsskolens hal A
1
3 - 0
121001 28-10-18
kl. 13:00
IF Lyseng SIK Viborg Hyldgårdsskolens hal A
1
3 - 0
120994 28-10-18
kl. 15:00
Ikast IF Lyseng Hyldgårdsskolens hal A
1
2 - 3
120966 04-11-18
kl. 10:00
Skive FVK Randers VK Aakjærhallen
1
3 - 1
120972 04-11-18
kl. 11:00
ASV 3 Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
120993 04-11-18
kl. 12:00
ASV 4 Randers VK Aakjærhallen
1
3 - 1
121003 04-11-18
kl. 13:00
Aarhus 1900 Skjern Nr. Boulevard Skole
1
2 - 3
121021 04-11-18
kl. 14:00
Skive FVK ASV 4 Aakjærhallen
1
3 - 2
120992 04-11-18
kl. 15:00
ASV 3 Skjern Nr. Boulevard Skole
1
3 - 2
121010 10-11-18
kl. 10:00
Skjern Ikast Skjern Kulturcenter
1
0 - 3
121020 10-11-18
kl. 11:00
IF Lyseng ASV 3 Rundhøjhallen
1
3 - 1
120990 10-11-18
kl. 12:00
Skive FVK Ikast Skjern Kulturcenter
1
2 - 3
121012 10-11-18
kl. 13:00
ASV 4 ASV 3 Rundhøjhallen
1
0 - 3
120979 10-11-18
kl. 14:00
Skjern Skive FVK Skjern Kulturcenter
1
3 - 1
120989 10-11-18
kl. 15:00
IF Lyseng ASV 4 Rundhøjhallen
1
3 - 1
121018 18-11-18
kl. 10:00
SIK Viborg Randers VK Finderuphøj Hallen
1
121014 18-11-18
kl. 12:00
Randers VK Aarhus 1900 Finderuphøj Hallen
1
121022 18-11-18
kl. 14:00
SIK Viborg Aarhus 1900 Finderuphøj Hallen
1
120971 01-12-18
kl. 11:00
Randers VK IF Lyseng Randers Real
1
120983 01-12-18
kl. 13:00
IF Lyseng Skjern Randers Real
1
121023 01-12-18
kl. 15:00
Randers VK Skjern Randers Real
1
120970 02-12-18
kl. 10:00
Skive FVK SIK Viborg Aakjærhallen
1
121005 02-12-18
kl. 11:00
ASV 4 Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
1
121032 02-12-18
kl. 12:00
ASV 3 SIK Viborg Aakjærhallen
1
120981 02-12-18
kl. 13:00
Ikast Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
1
120980 02-12-18
kl. 14:00
Skive FVK ASV 3 Aakjærhallen
1
120964 02-12-18
kl. 15:00
ASV 4 Ikast Nr. Boulevard Skole
1
120965 20-01-19
kl. 10:00
SIK Viborg IF Lyseng Finderuphøj Hallen
1
120978 20-01-19
kl. 11:00
Aarhus 1900 Randers VK Aabyhallen
1
120984 20-01-19
kl. 12:00
ASV 3 IF Lyseng Finderuphøj Hallen
1
121002 20-01-19
kl. 13:00
Randers VK Skive FVK Aabyhallen
1
120996 20-01-19
kl. 14:00
SIK Viborg ASV 3 Finderuphøj Hallen
1
121031 20-01-19
kl. 15:00
Aarhus 1900 Skive FVK Aabyhallen
1
120974 26-01-19
kl. 11:00
Ikast Skjern Hyldgårdsskolens hal A
1
120997 26-01-19
kl. 13:00
Skjern ASV 4 Hyldgårdsskolens hal A
1
121000 26-01-19
kl. 15:00
Ikast ASV 4 Hyldgårdsskolens hal A
1
121027 23-02-19
kl. 10:00
Skjern SIK Viborg Skjern Kulturcenter
1
121007 23-02-19
kl. 11:00
IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen
1
120986 23-02-19
kl. 12:00
Aarhus 1900 SIK Viborg Skjern Kulturcenter
1
121034 23-02-19
kl. 13:00
Ikast Randers VK Rundhøjhallen
1
120967 23-02-19
kl. 14:00
Skjern Aarhus 1900 Skjern Kulturcenter
1
121030 23-02-19
kl. 15:00
IF Lyseng Ikast Rundhøjhallen
1
120976 24-02-19
kl. 11:00
ASV 3 ASV 4 Nr. Boulevard Skole
1
120985 24-02-19
kl. 13:00
ASV 4 Skive FVK Nr. Boulevard Skole
1
121016 24-02-19
kl. 15:00
ASV 3 Skive FVK Nr. Boulevard Skole
1
121015 10-03-19
kl. 10:00
Skive FVK Skjern Aakjærhallen
1
121019 10-03-19
kl. 12:00
Skjern IF Lyseng Aakjærhallen
1
121011 10-03-19
kl. 14:00
Skive FVK IF Lyseng Aakjærhallen
1
120982 16-03-19
kl. 11:00
Randers VK SIK Viborg Randers Real
1
121009 16-03-19
kl. 13:00
SIK Viborg ASV 4 Randers Real
1
121029 16-03-19
kl. 15:00
Randers VK ASV 4 Randers Real
1
121008 17-03-19
kl. 11:00
ASV 3 Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
1
121017 17-03-19
kl. 13:00
Aarhus 1900 Ikast Nr. Boulevard Skole
1
121004 17-03-19
kl. 15:00
ASV 3 Ikast Nr. Boulevard Skole
1
120987 23-03-19
kl. 10:00
Skjern Randers VK Skjern Kulturcenter
1
121024 23-03-19
kl. 12:00
ASV 3 Randers VK Skjern Kulturcenter
121028 23-03-19
kl. 14:00
Skjern ASV 3 Skjern Kulturcenter
1
121025 24-03-19
kl. 11:00
ASV 4 IF Lyseng Nr. Boulevard Skole
1
120999 24-03-19
kl. 13:00
IF Lyseng Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
1
120969 24-03-19
kl. 15:00
ASV 4 Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
1
120977 31-03-19
kl. 11:00
Ikast SIK Viborg Hyldgårdsskolens hal A
1
121006 31-03-19
kl. 13:00
SIK Viborg Skive FVK Hyldgårdsskolens hal A
1
121026 31-03-19
kl. 15:00
Ikast Skive FVK Hyldgårdsskolens hal A
1