Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

1. Division Herrer, Øst

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
120037 22-09-18
kl. 13:00
Team Køge Gentofte Volley.2 Asgårdskolen
1
3 - 0
120010 23-09-18
kl. 18:00
KV 61 Farum-Holte Idrætshuset
1
1 - 3
120036 30-09-18
kl. 11:00
Himmelev VK Frederiksberg Volley Himmelev Gym.
1
3 - 0 UHT
119958 06-10-18
kl. 15:00
Gentofte Volley.2 Farum-Holte Kildeskovshal 1
1
0 - 3
119956 07-10-18
kl. 11:00
Frederiksberg Volley KV 61 Bülowsvejhallen
1
2 - 3
119957 07-10-18
kl. 16:00
Team Køge Hvidovre VK.2 Asgårdskolen
1
3 - 1
119963 09-10-18
kl. 20:00
KV 61 Team Køge Idrætshuset
1
1 - 3
119961 14-10-18
kl. 17:00
Farum-Holte Himmelev VK Ny Holtehal
1
3 - 0
119964 27-10-18
kl. 16:00
Frederiksberg Volley Farum-Holte Bülowsvejhallen
1
0 - 3 HHT
SV
119967 28-10-18
kl. 13:00
Himmelev VK Hvidovre VK.2 Himmelev Gym.
1
3 - 2
119969 30-10-18
kl. 20:00
KV 61 Himmelev VK Idrætshuset
1
3 - 2
119966 01-11-18
kl. 20:00
Gentofte Volley.2 KV 61 Kildeskovshal 1
1
3 - 0
119970 04-11-18
kl. 12:00
Hvidovre VK.2 Frederiksberg Volley Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
119973 10-11-18
kl. 15:00
Gentofte Volley.2 Himmelev VK Kildeskovshal 1
1
3 - 0
119974 11-11-18
kl. 12:00
KV 61 Hvidovre VK.2 Idrætshuset
1
2 - 3
119999 11-11-18
kl. 16:00
Team Køge Farum-Holte Asgårdskolen
1
0 - 3
119972 18-11-18
kl. 16:00
Team Køge Frederiksberg Volley Asgårdskolen
1
1 - 3
119976 24-11-18
kl. 14:00
Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Bülowsvejhallen
1
3 - 1
119978 25-11-18
kl. 10:00
Hvidovre VK.2 Farum-Holte Frihedens Idrætscenter
1
3 - 1
119977 25-11-18
kl. 13:00
Himmelev VK Team Køge Himmelev Gym.
1
3 - 1
119960 27-11-18
kl. 20:30
Hvidovre VK.2 Gentofte Volley.2 Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
119982 01-12-18
kl. 14:00
Farum-Holte KV 61 Ny Holtehal
1
3 - 1
119980 02-12-18
kl. 11:00
Himmelev VK Frederiksberg Volley Himmelev Gym.
1
3 - 1
119981 02-12-18
kl. 16:00
Team Køge Gentofte Volley.2 Asgårdskolen
1
2 - 3
119984 08-12-18
kl. 14:00
KV 61 Frederiksberg Volley Idrætshuset
1
1 - 3
119986 09-12-18
kl. 15:00
Farum-Holte Gentofte Volley.2 Ny Holtehal
1
0 - 3
119985 09-12-18
kl. 17:00
Hvidovre VK.2 Team Køge Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
119988 12-01-19
kl. 15:00
Gentofte Volley.2 Hvidovre VK.2 Kildeskovshal 1
1
119989 13-01-19
kl. 13:00
Himmelev VK Farum-Holte Himmelev Gym.
1
119991 13-01-19
kl. 16:00
Team Køge KV 61 Asgårdskolen
1
120022 15-01-19
kl. 20:00
Gentofte Volley.2 KV 61 Gentoftehallen
1
119992 19-01-19
kl. 16:00
Farum-Holte Frederiksberg Volley Ny Holtehal
1
119995 23-01-19
kl. 20:00
Hvidovre VK.2 Himmelev VK Frihedens Idrætscenter
1
119997 27-01-19
kl. 11:00
Himmelev VK KV 61 Himmelev Gym.
1
119998 27-01-19
kl. 11:00
Frederiksberg Volley Hvidovre VK.2 Bülowsvejhallen
1
119971 27-01-19
kl. 15:00
Farum-Holte Team Køge Ny Holtehal
1
120001 03-02-19
kl. 11:00
Himmelev VK Gentofte Volley.2 Himmelev Gym.
1
120000 03-02-19
kl. 11:00
Frederiksberg Volley Team Køge Bülowsvejhallen
1
120002 03-02-19
kl. 17:00
Hvidovre VK.2 KV 61 Frihedens Idrætscenter
1
120004 08-02-19
kl. 18:30
Gentofte Volley.2 Frederiksberg Volley Kildeskovshal 1
1
120005 09-02-19
kl. 14:00
Team Køge Himmelev VK Asgårdskolen
1
120006 10-02-19
kl. 12:00
Farum-Holte Hvidovre VK.2 Ny Holtehal
1
120009 02-03-19
kl. 17:00
Gentofte Volley.2 Team Køge Kildeskovshal 1
1
120008 03-03-19
kl. 11:00
Frederiksberg Volley Himmelev VK Bülowsvejhallen
1
120038 03-03-19
kl. 14:00
Farum-Holte KV 61 Ny Holtehal
1
120014 09-03-19
kl. 17:00
Gentofte Volley.2 Farum-Holte Kildeskovshal 1
1
120012 10-03-19
kl. 11:00
Frederiksberg Volley KV 61 Bülowsvejhallen
1
120013 10-03-19
kl. 16:00
Team Køge Hvidovre VK.2 Asgårdskolen
1
120017 16-03-19
kl. 16:00
Farum-Holte Himmelev VK Ny Holtehal
1
120016 17-03-19
kl. 10:00
Hvidovre VK.2 Gentofte Volley.2 Frihedens Idrætscenter
1
120019 17-03-19
kl. 12:00
KV 61 Team Køge Idrætshuset
1
120020 24-03-19
kl. 11:00
Frederiksberg Volley Farum-Holte Bülowsvejhallen
1
120023 24-03-19
kl. 13:00
Himmelev VK Hvidovre VK.2 Himmelev Gym.
1
119994 24-03-19
kl. 16:00
KV 61 Gentofte Volley.2 Idrætshuset
1
120027 30-03-19
kl. 14:00
Farum-Holte Team Køge Ny Holtehal
1
120025 31-03-19
kl. 12:00
KV 61 Himmelev VK Idrætshuset
1
120026 31-03-19
kl. 12:00
Hvidovre VK.2 Frederiksberg Volley Frihedens Idrætscenter
1
120029 06-04-19
kl. 15:00
Gentofte Volley.2 Himmelev VK Kildeskovshal 1
1
120028 07-04-19
kl. 12:00
Team Køge Frederiksberg Volley Asgårdskolen
1
120030 07-04-19
kl. 12:00
KV 61 Hvidovre VK.2 Idrætshuset
1
120032 14-04-19
kl. 11:00
Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Bülowsvejhallen
1
120033 14-04-19
kl. 13:00
Himmelev VK Team Køge Himmelev Gym.
1
120034 14-04-19
kl. 14:00
Hvidovre VK.2 Farum-Holte Frihedens Idrætscenter
1