Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarkserie Herre Syd, Efterår, DSH

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
118637 07-10-17
kl. 11:00
Midtfyn VK DSIO Odense Volleyball Midtfyns Gymnasium
1
0 - 3
118638 07-10-17
kl. 13:00
Midtfyn VK Nordenskov Ungdoms-og IF Midtfyns Gymnasium
1
3 - 0
118639 07-10-17
kl. 15:00
DSIO Odense Volleyball Nordenskov Ungdoms-og IF Midtfyns Gymnasium
1
3 - 1
118641 08-10-17
kl. 11:00
Kolding VK Middelfart Volleyball Klub Kolding Pædagogseminarium
1
3 - 2
118643 08-10-17
kl. 11:00
Sønderborg VK Aabenraa Idræts- & Gymnastikforening Alssund Gymnasiet, Sønderborg
1
3 - 1
118640 08-10-17
kl. 13:00
Middelfart Volleyball Klub Volley Team Odense Kolding Pædagogseminarium
1
1 - 3
118646 08-10-17
kl. 13:00
Sønderborg VK Fortuna Odense Volley Alssund Gymnasiet, Sønderborg
1
0 - 3
118645 08-10-17
kl. 14:00
Aabenraa Idræts- & Gymnastikforening Ubberud IF, Volleyball Alssund Gymnasiet, Sønderborg
1
3 - 0 UHT
118642 08-10-17
kl. 15:00
Kolding VK Volley Team Odense Kolding Pædagogseminarium
1
3 - 2
118644 08-10-17
kl. 16:00
Ubberud IF, Volleyball Fortuna Odense Volley Alssund Gymnasiet, Sønderborg
1
0 - 3 HHT
118647 28-10-17
kl. 10:00
Nordenskov Ungdoms-og IF Kolding VK Helle Hallen
1
3 - 0
118650 28-10-17
kl. 10:00
Midtfyn VK Volley Team Odense Klostermarkshallen
1
3 - 0
118651 28-10-17
kl. 12:00
Fortuna Odense Volley Midtfyn VK Klostermarkshallen
1
1 - 3
118648 28-10-17
kl. 12:00
Nordenskov Ungdoms-og IF Aabenraa Idræts- & Gymnastikforening Helle Hallen
1
2 - 3
118649 28-10-17
kl. 14:00
Kolding VK Aabenraa Idræts- & Gymnastikforening Helle Hallen
1
1 - 3
118652 28-10-17
kl. 14:00
DSIO Odense Volleyball Volley Team Odense Klostermarkshallen
1
3 - 2
118653 28-10-17
kl. 16:00
Fortuna Odense Volley DSIO Odense Volleyball Klostermarkshallen
1
3 - 0
118654 29-10-17
kl. 11:00
Sønderborg VK Ubberud IF, Volleyball Lillebæltshallen
1
0 - 3
118656 29-10-17
kl. 13:00
Middelfart Volleyball Klub Ubberud IF, Volleyball Lillebæltshallen
1
3 - 0
118655 29-10-17
kl. 15:00
Middelfart Volleyball Klub Sønderborg VK Lillebæltshallen
1
3 - 2
118657 05-11-17
kl. 11:00
Nordenskov Ungdoms-og IF Ubberud IF, Volleyball Hunderupskolens Sportshal
1
0 - 3
118658 05-11-17
kl. 13:00
Volley Team Odense Nordenskov Ungdoms-og IF Hunderupskolens Sportshal
1
3 - 0
118659 05-11-17
kl. 15:00
Volley Team Odense Ubberud IF, Volleyball Hunderupskolens Sportshal
1
2 - 3
118663 11-11-17
kl. 10:00
Aabenraa Idræts- & Gymnastikforening Fortuna Odense Volley Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
0 - 3
118662 11-11-17
kl. 11:00
DSIO Odense Volleyball Kolding VK Odense Universitetshal
1
2 - 3
118664 11-11-17
kl. 12:00
Fortuna Odense Volley Middelfart Volleyball Klub Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
3 - 2
118661 11-11-17
kl. 13:00
DSIO Odense Volleyball Sønderborg VK Odense Universitetshal
1
3 - 2
118665 11-11-17
kl. 14:00
Aabenraa Idræts- & Gymnastikforening Midtfyn VK Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
3 - 1
118660 11-11-17
kl. 15:00
Kolding VK Sønderborg VK Odense Universitetshal
1
2 - 3
118666 11-11-17
kl. 16:00
Middelfart Volleyball Klub Midtfyn VK Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
3 - 0
118667 25-11-17
kl. 10:00
Fortuna Odense Volley Nordenskov Ungdoms-og IF Alssund Gymnasiet, Sønderborg
1
3 - 0
118676 25-11-17
kl. 11:00
DSIO Odense Volleyball Middelfart Volleyball Klub Odense Universitetshal
1
3 - 0 UHT
118669 25-11-17
kl. 12:00
Fortuna Odense Volley Volley Team Odense Alssund Gymnasiet, Sønderborg
1
3 - 1
118675 25-11-17
kl. 13:00
DSIO Odense Volleyball Aabenraa Idræts- & Gymnastikforening Odense Universitetshal
1
3 - 0 UHT
118668 25-11-17
kl. 14:00
Sønderborg VK Volley Team Odense Alssund Gymnasiet, Sønderborg
1
1 - 3
118674 25-11-17
kl. 15:00
Aabenraa Idræts- & Gymnastikforening Middelfart Volleyball Klub Odense Universitetshal
1
118670 25-11-17
kl. 16:00
Sønderborg VK Nordenskov Ungdoms-og IF Alssund Gymnasiet, Sønderborg
1
2 - 3
118671 26-11-17
kl. 11:00
Ubberud IF, Volleyball Kolding VK Korup Kulturcenter
1
3 - 0 UHT
118672 26-11-17
kl. 13:00
Kolding VK Midtfyn VK Korup Kulturcenter
1
0 - 3 HHT
118673 26-11-17
kl. 15:00
Ubberud IF, Volleyball Midtfyn VK Korup Kulturcenter
1
0 - 3
118677 03-12-17
kl. 14:00
Kolding VK Fortuna Odense Volley Kolding Pædagogseminarium
1 - 3
118678 16-12-17
kl. 13:00
Sønderborg VK Midtfyn VK Alssund Gymnasiet, Sønderborg
1
118679 16-12-17
kl. 13:00
Middelfart Volleyball Klub Nordenskov Ungdoms-og IF Lillebæltshallen
1
118680 16-12-17
kl. 13:00
Aabenraa Idræts- & Gymnastikforening Volley Team Odense Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
118681 21-12-17
kl. 20:00
Ubberud IF, Volleyball DSIO Odense Volleyball Korup Kulturcenter
1