Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 1 Damer, Sjælland

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
118079 05-12-16
kl. 19:45
Ringsted IF VK Vestsjælland.4 Bengerd Hallen
1
118076 24-09-17
kl. 11:00
Brøndby VK.3 RS Rødovre/Ishøj Tjørnehøjhallen
1
3 - 0
118057 24-09-17
kl. 11:00
Frederiksberg Volley.3 VK Vestsjælland.4 Kedelhallen
1
3 - 0 UHT
118081 30-09-17
kl. 13:00
RS Rødovre/Ishøj Glostrup IC Ishøj Idrætscenter
1
1 - 3
118050 30-09-17
kl. 14:00
Ringsted IF Brøndby VK.3 Ringsted Sportcenter
1
2 - 3
118068 01-10-17
kl. 10:00
VK Vestsjælland.4 Hvidovre VK.2 Korsørhallen
1
2 - 3
118074 04-10-17
kl. 19:00
VK Vestsjælland.4 Aarby Volley Søndermarkshallen
1
0 - 3
118052 08-10-17
kl. 11:00
RS Rødovre/Ishøj VK Vestsjælland.4 Rødovrehallen
1
3 - 1
118060 08-10-17
kl. 11:00
Brøndby VK.3 VK Vestsjælland.3 Tjørnehøjhallen
1
3 - 0
118082 08-10-17
kl. 18:00
Hvidovre VK.2 Aarby Volley Frihedens Idrætscenter
1
2 - 3
118084 11-10-17
kl. 19:00
VK Vestsjælland.4 Brøndby VK.3 Søndermarkshallen
1
3 - 2
118078 11-10-17
kl. 19:30
Aarby Volley VK Vestsjælland.3 Årby Fritidscenter
1
3 - 1
118051 23-10-17
kl. 20:30
Hvidovre VK.2 Frederiksberg Volley.3 Frihedens Idrætscenter
1
3 - 2
118073 25-10-17
kl. 18:30
VK Vestsjælland.4 VK Vestsjælland.3 Nymarkshallen
2 - 3
118071 28-10-17
kl. 14:00
Ringsted IF RS Rødovre/Ishøj Bengerd Hallen
1
3 - 2
118070 29-10-17
kl. 13:00
Frederiksberg Volley.3 Aarby Volley Kedelhallen
1
1 - 3
118063 29-10-17
kl. 17:00
Hvidovre VK.2 Brøndby VK.3 Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
118065 30-10-17
kl. 19:00
VK Vestsjælland.3 RS Rødovre/Ishøj Søndermarkshallen
1
1 - 3
118061 05-11-17
kl. 09:00
Frederiksberg Volley.3 RS Rødovre/Ishøj Kedelhallen
1
3 - 2
118072 05-11-17
kl. 10:00
Glostrup IC Hvidovre VK.2 Hvissingehallen
1
3 - 1
118083 05-11-17
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3 Ringsted IF Korsørhallen
1
0 - 3
118055 07-11-17
kl. 20:00
Glostrup IC Ringsted IF Bengerd Hallen
1
3 - 0
118059 11-11-17
kl. 14:00
Ringsted IF Hvidovre VK.2 Bengerd Hallen
1
3 - 1
118080 12-11-17
kl. 11:00
Brøndby VK.3 Frederiksberg Volley.3 Tjørnehøjhallen
1
3 - 0
118067 16-11-17
kl. 19:30
Brøndby VK.3 Glostrup IC Tjørnehøjhallen
1
3 - 0
118058 18-11-17
kl. 12:00
Aarby Volley Glostrup IC Årby Fritidscenter
1
3 - 0 UHT
118062 25-11-17
kl. 10:00
Aarby Volley Ringsted IF Årby Fritidscenter
1
3 - 0 UHT
118056 25-11-17
kl. 15:00
RS Rødovre/Ishøj Hvidovre VK.2 Ishøj Idrætscenter
1
118069 26-11-17
kl. 12:00
VK Vestsjælland.3 Frederiksberg Volley.3 Korsørhallen
2
118064 26-11-17
kl. 15:00
Glostrup IC VK Vestsjælland.4 Hvissingehallen
1
118054 02-12-17
kl. 12:00
Aarby Volley Brøndby VK.3 Årby Fritidscenter
1
118053 03-12-17
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3 Glostrup IC Korsørhallen
1
118075 03-12-17
kl. 13:00
Frederiksberg Volley.3 Ringsted IF Kedelhallen
1
118077 09-12-17
kl. 11:30
Hvidovre VK.2 VK Vestsjælland.3 Frihedens Idrætscenter
1
118085 10-12-17
kl. 10:00
Glostrup IC Frederiksberg Volley.3 Hvissingehallen
1
118066 10-12-17
kl. 13:00
RS Rødovre/Ishøj Aarby Volley Ishøj Idrætscenter
1