Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksseriedamer, MJVB DSD

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
114777 02-10-16
kl. 10:00
ASV Århus 4 IF Lyseng Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
114716 02-10-16
kl. 10:30
Aarhus 1900.2 Randers VK 2 Århus Svømmestadion
1
3 - 0
114746 02-10-16
kl. 12:00
Ikast KFUM.2 IF Lyseng Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
114722 02-10-16
kl. 12:30
SIK Viborg Randers VK 2 Århus Svømmestadion
1
3 - 0
114732 02-10-16
kl. 14:00
ASV Århus 4 Ikast KFUM.2 Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
114769 02-10-16
kl. 14:30
Aarhus 1900.2 SIK Viborg Århus Svømmestadion
1
1 - 3
114718 30-10-16
kl. 10:00
Bedsted KFUM 2 Ikast KFUM.2 Bedstedhallen
1
1 - 3
114773 30-10-16
kl. 12:00
Aarhus 1900.2 Ikast KFUM.2 Bedstedhallen
1
0 - 3
114778 30-10-16
kl. 14:00
Bedsted KFUM 2 Aarhus 1900.2 Bedstedhallen
1
3 - 1
114740 05-11-16
kl. 10:00
Randers VK 2 ASV Århus 3 Randers Real
1
0 - 3
114772 05-11-16
kl. 12:00
IF Lyseng ASV Århus 3 Randers Real
1
1 - 3
114726 05-11-16
kl. 14:00
Randers VK 2 IF Lyseng Randers Real
1
0 - 3
114749 06-11-16
kl. 14:00
SIK Viborg ASV Århus 4 Finderuphøj Hallen
1
3 - 2 SV
114717 12-11-16
kl. 10:30
IF Lyseng SIK Viborg Rundhøjhallen
1
3 - 2 SV
114738 12-11-16
kl. 12:30
Bedsted KFUM 2 SIK Viborg Rundhøjhallen
1
2 - 3 SV
114766 12-11-16
kl. 14:30
IF Lyseng Bedsted KFUM 2 Rundhøjhallen
1
2 - 3 SV
114715 13-11-16
kl. 10:00
ASV Århus 3 ASV Århus 4 Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
114764 13-11-16
kl. 12:00
ASV Århus 4 Aarhus 1900.2 Nr. Boulevard Skole
1
3 - 2 SV
114724 13-11-16
kl. 14:00
ASV Århus 3 Aarhus 1900.2 Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
114786 23-11-16
kl. 20:00
Ikast KFUM.2 Randers VK 2 Hyldgårdsskolens Hal B
1
3 - 1
114770 26-11-16
kl. 10:00
Bedsted KFUM 2 Randers VK 2 Bedstedhallen
1
1 - 3
114745 26-11-16
kl. 12:00
ASV Århus 4 Randers VK 2 Bedstedhallen
1
3 - 1
114761 26-11-16
kl. 14:00
Bedsted KFUM 2 ASV Århus 4 Bedstedhallen
1
3 - 2 SV
114765 27-11-16
kl. 10:00
SIK Viborg Ikast KFUM.2 Finderuphøj Hallen
1
0 - 3
114757 27-11-16
kl. 10:30
Aarhus 1900.2 IF Lyseng Århus Svømmestadion
1
0 - 3
114756 27-11-16
kl. 12:00
ASV Århus 3 Ikast KFUM.2 Finderuphøj Hallen
1
1 - 3
114780 27-11-16
kl. 14:00
SIK Viborg ASV Århus 3 Finderuphøj Hallen
1
1 - 3
114737 21-01-17
kl. 10:00
Ikast KFUM.2 Aarhus 1900.2 Hyldgårdsskolens Hal B
1
3 - 0
114742 21-01-17
kl. 12:00
Aarhus 1900.2 Bedsted KFUM 2 Hyldgårdsskolens hal A
1
3 - 2
114754 21-01-17
kl. 14:00
Ikast KFUM.2 Bedsted KFUM 2 Hyldgårdsskolens Hal B
1
3 - 0
114762 29-01-17
kl. 13:00
IF Lyseng Randers VK 2 Aakjærhallen
1
2 - 3
114751 04-02-17
kl. 10:00
ASV Århus 4 ASV Århus 3 Nr. Boulevard Skole
1
2 - 3
114744 04-02-17
kl. 12:00
ASV Århus 3 SIK Viborg Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
114785 04-02-17
kl. 14:00
ASV Århus 4 SIK Viborg Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
114752 26-02-17
kl. 10:00
Randers VK 2 Aarhus 1900.2 Randers Real
1
2 - 3
114760 26-02-17
kl. 12:00
Aarhus 1900.2 ASV Århus 3 Randers Real
1
0 - 3
114776 26-02-17
kl. 14:00
Randers VK 2 ASV Århus 3 Randers Real
1
0 - 3
114768 27-02-17
kl. 19:30
Ikast KFUM.2 ASV Århus 4 Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
114753 05-03-17
kl. 10:00
SIK Viborg IF Lyseng Finderuphøj Hallen
1
3 - 1
114730 05-03-17
kl. 12:00
Bedsted KFUM 2 IF Lyseng Finderuphøj Hallen
1
0 - 3
114774 05-03-17
kl. 14:00
SIK Viborg Bedsted KFUM 2 Finderuphøj Hallen
1
3 - 1
114721 11-03-17
kl. 10:30
IF Lyseng Aarhus 1900.2 Rundhøjhallen
1
3 - 1
114784 11-03-17
kl. 12:00
ASV Århus 3 Bedsted KFUM 2 Bedstedhallen
1
3 - 0
114728 11-03-17
kl. 12:30
Aarhus 1900.2 ASV Århus 4 Rundhøjhallen
1
0 - 3
114748 11-03-17
kl. 14:00
Bedsted KFUM 2 ASV Århus 3 Bedstedhallen
1
0 - 3
114741 11-03-17
kl. 14:30
IF Lyseng ASV Århus 4 Rundhøjhallen
1
1 - 3
114750 12-03-17
kl. 12:30
Ikast KFUM.2 Randers VK 2 Hyldgårdsskolens hal A
1
3 - 2
114758 12-03-17
kl. 14:30
Randers VK 2 SIK Viborg Hyldgårdsskolens hal A
1
0 - 3
114729 12-03-17
kl. 16:30
Ikast KFUM.2 SIK Viborg Hyldgårdsskolens hal A
1
1 - 3
114733 25-03-17
kl. 10:30
Aarhus 1900.2 SIK Viborg Århus Svømmestadion
1
1 - 3
114781 26-03-17
kl. 10:00
Randers VK 2 ASV Århus 4 Randers Real
1
0 - 3
114725 26-03-17
kl. 12:00
ASV Århus 4 Bedsted KFUM 2 Randers Real
1
3 - 0
114734 26-03-17
kl. 14:00
Randers VK 2 Bedsted KFUM 2 Randers Real
1
1 - 3
114736 02-04-17
kl. 10:00
ASV Århus 3 IF Lyseng Nr. Boulevard Skole
1
1 - 3
114782 02-04-17
kl. 12:00
IF Lyseng Ikast KFUM.2 Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
114720 02-04-17
kl. 14:00
ASV Århus 3 Ikast KFUM.2 Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0