Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
Danmarksseriedamer, MJVB DSD
Stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
114777
02-10-16
kl. 10:00
ASV Århus 4
IF Lyseng
Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
114716
02-10-16
kl. 10:30
Aarhus 1900.2
Randers VK 2
Frederiksbjerghallerne
1
3 - 0
114746
02-10-16
kl. 12:00
Ikast KFUM.2
IF Lyseng
Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
114722
02-10-16
kl. 12:30
SIK Viborg
Randers VK 2
Frederiksbjerghallerne
1
3 - 0
114732
02-10-16
kl. 14:00
ASV Århus 4
Ikast KFUM.2
Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
114769
02-10-16
kl. 14:30
Aarhus 1900.2
SIK Viborg
Frederiksbjerghallerne
1
1 - 3
114718
30-10-16
kl. 10:00
Bedsted KFUM 2
Ikast KFUM.2
Bedstedhallen
1
1 - 3
114773
30-10-16
kl. 12:00
Aarhus 1900.2
Ikast KFUM.2
Bedstedhallen
1
0 - 3
114778
30-10-16
kl. 14:00
Bedsted KFUM 2
Aarhus 1900.2
Bedstedhallen
1
3 - 1
114740
05-11-16
kl. 10:00
Randers VK 2
ASV Århus 3
Randers Real
1
0 - 3
114772
05-11-16
kl. 12:00
IF Lyseng
ASV Århus 3
Randers Real
1
1 - 3
114726
05-11-16
kl. 14:00
Randers VK 2
IF Lyseng
Randers Real
1
0 - 3
114749
06-11-16
kl. 14:00
SIK Viborg
ASV Århus 4
Finderuphøj Hallen
1
3 - 2
SV
114717
12-11-16
kl. 10:30
IF Lyseng
SIK Viborg
Rundhøjhallen
1
3 - 2
SV
114738
12-11-16
kl. 12:30
Bedsted KFUM 2
SIK Viborg
Rundhøjhallen
1
2 - 3
SV
114766
12-11-16
kl. 14:30
IF Lyseng
Bedsted KFUM 2
Rundhøjhallen
1
2 - 3
SV
114715
13-11-16
kl. 10:00
ASV Århus 3
ASV Århus 4
Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
114764
13-11-16
kl. 12:00
ASV Århus 4
Aarhus 1900.2
Nr. Boulevard Skole
1
3 - 2
SV
114724
13-11-16
kl. 14:00
ASV Århus 3
Aarhus 1900.2
Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
114786
23-11-16
kl. 20:00
Ikast KFUM.2
Randers VK 2
Hyldgårdsskolens Hal B
1
3 - 1
114770
26-11-16
kl. 10:00
Bedsted KFUM 2
Randers VK 2
Bedstedhallen
1
1 - 3
114745
26-11-16
kl. 12:00
ASV Århus 4
Randers VK 2
Bedstedhallen
1
3 - 1
114761
26-11-16
kl. 14:00
Bedsted KFUM 2
ASV Århus 4
Bedstedhallen
1
3 - 2
SV
114765
27-11-16
kl. 10:00
SIK Viborg
Ikast KFUM.2
Finderuphøj Hallen
1
0 - 3
114757
27-11-16
kl. 10:30
Aarhus 1900.2
IF Lyseng
Frederiksbjerghallerne
1
0 - 3
114756
27-11-16
kl. 12:00
ASV Århus 3
Ikast KFUM.2
Finderuphøj Hallen
1
1 - 3
114780
27-11-16
kl. 14:00
SIK Viborg
ASV Århus 3
Finderuphøj Hallen
1
1 - 3
114737
21-01-17
kl. 10:00
Ikast KFUM.2
Aarhus 1900.2
Hyldgårdsskolens Hal B
1
3 - 0
114742
21-01-17
kl. 12:00
Aarhus 1900.2
Bedsted KFUM 2
Hyldgårdsskolens Hal A
1
3 - 2
114754
21-01-17
kl. 14:00
Ikast KFUM.2
Bedsted KFUM 2
Hyldgårdsskolens Hal B
1
3 - 0
114762
29-01-17
kl. 13:00
IF Lyseng
Randers VK 2
Aakjærhallen
1
2 - 3
114751
04-02-17
kl. 10:00
ASV Århus 4
ASV Århus 3
Nr. Boulevard Skole
1
2 - 3
114744
04-02-17
kl. 12:00
ASV Århus 3
SIK Viborg
Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
114785
04-02-17
kl. 14:00
ASV Århus 4
SIK Viborg
Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
114752
26-02-17
kl. 10:00
Randers VK 2
Aarhus 1900.2
Randers Real
1
2 - 3
114760
26-02-17
kl. 12:00
Aarhus 1900.2
ASV Århus 3
Randers Real
1
0 - 3
114776
26-02-17
kl. 14:00
Randers VK 2
ASV Århus 3
Randers Real
1
0 - 3
114768
27-02-17
kl. 19:30
Ikast KFUM.2
ASV Århus 4
Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
114753
05-03-17
kl. 10:00
SIK Viborg
IF Lyseng
Finderuphøj Hallen
1
3 - 1
114730
05-03-17
kl. 12:00
Bedsted KFUM 2
IF Lyseng
Finderuphøj Hallen
1
0 - 3
114774
05-03-17
kl. 14:00
SIK Viborg
Bedsted KFUM 2
Finderuphøj Hallen
1
3 - 1
114721
11-03-17
kl. 10:30
IF Lyseng
Aarhus 1900.2
Rundhøjhallen
1
3 - 1
114784
11-03-17
kl. 12:00
ASV Århus 3
Bedsted KFUM 2
Bedstedhallen
1
3 - 0
114728
11-03-17
kl. 12:30
Aarhus 1900.2
ASV Århus 4
Rundhøjhallen
1
0 - 3
114748
11-03-17
kl. 14:00
Bedsted KFUM 2
ASV Århus 3
Bedstedhallen
1
0 - 3
114741
11-03-17
kl. 14:30
IF Lyseng
ASV Århus 4
Rundhøjhallen
1
1 - 3
114750
12-03-17
kl. 12:30
Ikast KFUM.2
Randers VK 2
Hyldgårdsskolens Hal A
1
3 - 2
114758
12-03-17
kl. 14:30
Randers VK 2
SIK Viborg
Hyldgårdsskolens Hal A
1
0 - 3
114729
12-03-17
kl. 16:30
Ikast KFUM.2
SIK Viborg
Hyldgårdsskolens Hal A
1
1 - 3
114733
25-03-17
kl. 10:30
Aarhus 1900.2
SIK Viborg
Frederiksbjerghallerne
1
1 - 3
114781
26-03-17
kl. 10:00
Randers VK 2
ASV Århus 4
Randers Real
1
0 - 3
114725
26-03-17
kl. 12:00
ASV Århus 4
Bedsted KFUM 2
Randers Real
1
3 - 0
114734
26-03-17
kl. 14:00
Randers VK 2
Bedsted KFUM 2
Randers Real
1
1 - 3
114736
02-04-17
kl. 10:00
ASV Århus 3
IF Lyseng
Nr. Boulevard Skole
1
1 - 3
114782
02-04-17
kl. 12:00
IF Lyseng
Ikast KFUM.2
Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
114720
02-04-17
kl. 14:00
ASV Århus 3
Ikast KFUM.2
Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0