Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
Danmarksserie Kval. Damer, Sjælland
Stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
113197
10-01-16
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3
Grøndal EV.2
Korsørhallen
2
3 - 0
113198
10-01-16
kl. 10:00
VK Vestsjælland.2
VK Holbæk
Korsørhallen
1
3 - 0
113186
10-01-16
kl. 15:00
Ringsted IF
Rosenlund
Ringsted Sportcenter
1
0 - 3
113195
16-01-16
kl. 13:00
Rosenlund
Fr.berg Volley.3
Ny Rosenlundhallen
1
3 - 0
113178
17-01-16
kl. 10:00
Sorø
VK Holbæk
Sorø Hallen
1
3 - 0
113204
17-01-16
kl. 16:00
Ringsted IF
Aarby Volley
Bengerd Hallen
1
2 - 3
113176
24-01-16
kl. 10:00
Aarby Volley
VK Vestsjælland.2
Årby Fritidscenter
1
2 - 3
113169
30-01-16
kl. 13:00
Rosenlund
VK Holbæk
Ny Rosenlundhallen
1
3 - 0
113192
31-01-16
kl. 10:00
VK Vestsjælland.2
VK Vestsjælland.3
Korsørhallen
1
2 - 3
113180
31-01-16
kl. 13:00
Fr.berg Volley.3
Aarby Volley
Bülowsvejhallen
1
0 - 3
113182
06-02-16
kl. 13:00
Rosenlund
Sorø
Ny Rosenlundhallen
1
3 - 0
113200
07-02-16
kl. 11:00
Fr.berg Volley.3
Ringsted IF
Kedelhallen
1
0 - 3
113201
21-02-16
kl. 10:00
Grøndal EV.2
Sorø
Hillerødgades Sportssal
1
3 - 0
113188
21-02-16
kl. 12:00
VK Vestsjælland.3
Aarby Volley
Korsørhallen
1
1 - 3
113187
25-02-16
kl. 20:00
Sorø
VK Vestsjælland.2
Sorø Hallen
1
3 - 1
113174
27-02-16
kl. 12:00
VK Holbæk
Ringsted IF
Bjergmarkshallen
1
0 - 3
113175
28-02-16
kl. 10:00
Sorø
Fr.berg Volley.3
Sorø Hallen
1
2 - 3
113172
01-03-16
kl. 19:45
Ringsted IF
VK Vestsjælland.3
Bengerd Hallen
1
0 - 3
113173
02-03-16
kl. 20:00
Grøndal EV.2
Rosenlund
Hillerødgades Sportssal
1
0 - 3
113189
05-03-16
kl. 13:00
Aarby Volley
Grøndal EV.2
Årby Fritidscenter
1
3 - 2
113193
06-03-16
kl. 12:00
Grøndal EV.2
VK Vestsjælland.2
Hillerødgades Sportssal
1
3 - 1
113194
08-03-16
kl. 20:00
VK Holbæk
Aarby Volley
Bjergmarkshallen
1
3 - 2
113203
09-03-16
kl. 19:00
Rosenlund
VK Vestsjælland.2
Søndermarkshallen (Vejle)
1
3 - 0
113191
10-03-16
kl. 20:15
Sorø
Ringsted IF
Sorø Hallen
1
1 - 3
113196
13-03-16
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3
Sorø
Korsørhallen
1
3 - 1
113171
13-03-16
kl. 12:00
VK Vestsjælland.2
Fr.berg Volley.3
Korsørhallen
1
2 - 3
113199
13-03-16
kl. 13:00
Aarby Volley
Rosenlund
Årby Fritidscenter
1
2 - 3
113183
19-03-16
kl. 10:00
VK Vestsjælland.2
Ringsted IF
Korsørhallen
1
2 - 3
113179
19-03-16
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3
Rosenlund
Korsørhallen
2
3 - 2
113185
20-03-16
kl. 17:00
Grøndal EV.2
Fr.berg Volley.3
Hillerødgades Sportssal
1
3 - 1
113170
30-03-16
kl. 20:00
Aarby Volley
Sorø
Årby Fritidscenter
1
3 - 2
113190
30-03-16
kl. 20:30
Fr.berg Volley.3
VK Holbæk
Bülowsvejhallen
1
3 - 1
113177
03-04-16
kl. 14:00
Ringsted IF
Grøndal EV.2
Bengerd Hallen
1
1 - 3
113184
06-04-16
kl. 19:00
Fr.berg Volley.3
VK Vestsjælland.3
Bülowsvejhallen
1
0 - 3
113181
09-04-16
kl. 16:00
VK Holbæk
Grøndal EV.2
Bjergmarkshallen
1
1 - 3
113202
12-04-16
kl. 20:00
VK Holbæk
VK Vestsjælland.3
Bjergmarkshallen
1
1 - 3